Ranking past polerskich – które warto wybrać?

Każdemu zależy na tym, aby jego lakier prezentował się doskonale. Pasty polerskie pozwalają odmłodzić nam samochód o kilka lat oraz sprawią że będzie wyglądać estetycznie. W trakcie użytkowania auta nasz lakier ulega uszkodzeniom mechanicznym oraz zmatowieniom co powoduje że pojazdom brakuje blasku. Poprzez dobranie i użycie odpowiednich past polerskich możemy usunąć wspomniane defekty i odzyskać pełen blask. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze pasty polerskie w swojej klasie Zobacz ranking mleczek ściernych ze strony autonablask.pl

1. Ranking past polerskich
2. Koch Chemie
3. Menzerna
4. Pasty polerskie CarPro

Ranking past polerskich

Na polskim rynku występuje bogata oferta różnego rodzaju past polerskich. Trudno się zdecydować i wybrać takie, które będą dobre, skuteczne i wydajne. Postanowiliśmy przyjść z pomocą w wyborze i przedstawiamy ranking najlepszych past polerskich.

Koch Chemie

Koch Chemie HEAVY CUT 8.02 250ml

fot. Koch Chemie HEAVY CUT 8.02

Heavy Cut 8.02 – innowacyjna i efektywna pasta tnąca. Zawiera jednolite ziarna ścierne, które gwarantują silną moc ścierania oraz wysoki połysk. Świetnie sprawdza się do polerowania mocno zniszczonych lakierów, likwidowania nawet najgłębszych zarysowań oraz do usuwania rys kolistych.

Micro Cut&Finish 2.02 – wspaniała pasta typu one-step, czyli taka, która usuwa średnie zarysowania na lakierze oraz wykańcza powierzchnię. Pełni istotną funkcję, gdy chcesz wyłącznie odświeżyć lakier. Zawiera innowacyjny wosk carnauba, który sprawia, że lakier jest pokryty gładką warstwą ochronną o wysokim połysku.

Hochglanz-Antihologram M2.01 – jeśli potrzebujesz pasty wykończeniowej o wysokiej jakości, Antihologram będzie najlepszym wyborem. Służy do delikatnego ścierania hologramów i nalotu pozostałego po silnych pastach ściernych. Zapewnia doskonałe wykończenie o wysokim połysku nawet na ciemnych, trudnych do wykończenia lakierach. Jest łatwa w obsłudze i niezwykle skuteczna.

Zobacz ofertę producenta Koch Chemie 

Menzerna

Fast Gloss 400 – to silne i skuteczne mleczko ścierające. Niweluje nawet głębokie rysy i spore defekty lakieru. Pozwala zaoszczędzić czas, gdyż w krótkim czasie jest w stanie uporać się z dużą powierzchnią. Doskonale sprawdza się niezależnie od rodzaju lakieru.

MENZERNA Power Finish PF 2500

fot. Menrzerna power Finish PF 2500

Power Finish 2500 – to niezawodna pasta polerska o średniej mocy ścierania. Pozwala na pozbycie się niewielkich defektów lakieru, nadając mu wysoki połysk. Można ją używać do polerowania maszynowego i ręcznego. Produkt jest bardzo wydajny i łatwy w użytkowaniu.

Final Finish 3000 – to wykończeniowa pasta ścierna, które w mgnieniu oka usuwa drobne rysy i hologramy. Pozostawia długotrwały i olśniewający połysk. Gwarantuje równy efekt ścierania oraz idealnie gładką powierzchnię. Przy użyciu tej pasty nie musisz obawiać się pylenia, ani widocznych śladów na uszczelkach.

Zobacz wszystkie produkty od Menzerna

Pasty polerskie CarPro

Fixer 1-step Nano Polish

fot. Fixer 1-step Nano Polish

• Essence – to w swojej klasie jedna z lepszych past wykończeniowych. W jej składzie znajdziesz nanocząsteczki, które na powierzchni lakieru tworzą efekt hydrofobowy, a także kwarc SiO2, który naprawia powłoki ceramiczne. Posiada właściwości kryjące, dzięki którym płytkie rysy będą zupełnie niewidoczne, a lakier będzie odpowiednio chroniony przed czynnikami zewnętrznymi.

ClearCut Compoud – kolejną bardzo dobrą pastą producenta CarPro jest tnąca pasta ścierna ClearCut. Świetnie nadaje się do usuwania głębokich rys i do polerowania wstępnego. Działa szybko i skutecznie.

Fixer 1-step Nano Polish – to mleczko ścierne, służące do jednoetapowej poprawy lakieru. Składa się z nanocząsteczek, które pozwalają na usuwanie głębokich rys oraz błyszczące, gładkie wykończenie. Likwiduje zmatowienia po papierze o gradacji 1500.

Aktualna oferta Carpro-Cquartz

Stworzenie rankingu najlepszych past polerskich i wybór najlepszej jest trudny. Niemniej, powyższe pasty to gwarancja skuteczności, jakości oraz doskonałej pielęgnacji i ochrony lakieru. Każda z przedstawionych propozycji jest godna zakupu. Z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla siebie i będziesz zadowolony. Jeśli przeczytałeś już ranking, to sprawdź naszą ofertę, a w razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami pod numerami telefonów 502-715-709 lub 573-288-725 oraz mailowo sklep@autonablask.pl