Najlepsze dressingi do plastików samochodowych

Elementy z tworzyw sztucznych wymagają odpowiedniej pielęgnacji, jeśli mają na długo zachować estetyczny wygląd. Chcesz zadbać o zewnętrzne i wewnętrzne części? Przedstawiamy najlepsze dressingni do plastików samochodowych!

Najlepsze dressingi do plastików samochodowych

Często jesteśmy pytani o najlepsze dressingi do plastików samochodowych. Wiele uwagi poświęca się lakierowi, kołom czy szybom, ale nie mniej ważne jest pielęgnowanie innych elementów. Szczególną uwagę powinno poświęcać się częściom z tworzyw sztuczne, które są szczególnie narażone na płowienie, odbarwienie, matowienie, zarysowanie itp. Jakie produkty pomagają je odżywić oraz przywrócić dawny wygląd?

Świetnym wyborem będzie ADBL Zestaw do czyszczenia i zabezpieczenia plastików zewnętrznych. W komplecie dostępne są wszystkie niezbędne kosmetyki oraz akcesoria. Opakowanie zawiera środek do czyszczenia, dressing, aplikator, szczoteczkę nylonową, tzw. magiczną gąbkę do usuwania zabrudzeń oraz uniwersalną mikrofibrę. Z pomocą takiego pakietu można skutecznie doczyścić elementy z tworzyw sztucznych, a następnie wypielęgnować – dressing daje efekt głębokiego przyciemnienia, o satynowym wykończeniu oraz zapobiega odbarwieniom i wysychaniu (np. w wyniku oddziaływania promieniowania UV).

Oczywiście nie ma konieczności kupowania całego zestawu. Dużym powodzeniem cieszy się sam środek pielęgnacyjny, ADBL Blackouter 1l – dressing do tworzyw zewnętrznych. Konsystencja mleczka ułatwia aplikację, na każdym typie plastiku. Polimery krzemoorganiczne głęboko przyciemniają detale i pozostawiają eleganckie, satynowe wykończenie. Produkt daje tak dobre efekty, że może być z powodzeniem stosowany także do odnawiania starych, zmatowiałych, spłowiałych plastików.

Jednym z najlepszych jest Sonax Profiline Plastic Care 1l – do plastiku wewnątrz i na zewnątrz. Środek czyszczący na bazie silikonu nie zawiera rozpuszczalników, a mimo to jest niezwykle skuteczny. Dokładnie zmywa nagromadzone zabrudzenia, jednocześnie przywracając dawny kolor oraz zabezpieczając tworzywo. Co więcej, nadaje delikatny połysk oraz zmniejsza widoczność zarysowań. Może być stosowany także do plastikowych elementów w komorze silnika. Ponieważ tworzy warstwę o właściwościach hydrofobowych, ogranicza osadzanie się brudu. Przy tym nie tłuści powierzchni.

Polecane kosmetyki do tworzyw sztucznych

Jakie są jeszcze inne polecane kosmetyki do tworzyw sztucznych? Nasi klienci często chwalą np. Funky Witch Plastic Fantastic Trim Restorer 215ml. Z jego pomocą można przywrócić naturalny wygląd plastikom zewnętrznym. Unikalny skład sprawia, że środek jest niezwykle wydajny. Nie tylko poprawia walory wizualne, ale też tworzy niewidoczną barierę, która chroni je przed blaknięciem i wysychaniem.

Do polecanych kosmetyków do tworzyw sztucznych można dodać także nietypową propozycję, jaką jest CarPro DarkSide – dressing do opon i gumy 500ml. Preparat może być stosowany również do zewnętrznych czarnych detali. Pozostawia piękny satynowy połysk, a także zapewnia właściwości samooczyszczające, hydrofobowe oraz chroni podłoże przed promieniowaniem UV i chemikaliami.

Gdzie kupić produkty do plastików zewnętrznych i wewnętrznych?

Właśnie zastanawiałeś się, gdzie kupić produkty do plastików zewnętrznych i wewnętrznych? Zapraszamy do skorzystania z oferty Auto Na Blask! W naszym sklepie znajdziesz wszystkie opisane powyżej preparaty oraz wiele więcej. Posiadamy nie tylko szeroki wybór kosmetyków, ale też przydatnych akcesoriów i przyrządów. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia, przystępne ceny oraz kompleksowe wsparcie ze strony naszej doświadczonej obsługi. Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami? Zapisz się do newslettera!

Masz jakieś pytania co do produktów? Skontaktuj się z nami – zadzwoń pod numer: 502 715 709 lub 573 288 725 albo wyślij e-mail na adres: sklep@autonablask.pl.

Najlepsze produkty do nabłyszczania samochodu

Nic tak nie wprawia w dobry nastrój jak widok czystego, pięknie połyskującego…

więcej

Sprawdzone preparaty do mycia silnika

Regularne czyszczenia auta od zewnątrz nie zawsze wystarczy. Mamy tutaj na myśli…

więcej

Gotowe zestawy w ofercie Auto Na Blask

Nic tak dobrze ze sobą nie współpracuje, jak kosmetyki i/lub akcesoria od…

więcej

Popularne produkty od FX PROTECT

Rodzime kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut cieszą się dużym powodzeniu na…

więcej

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.