Rupes

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Rupes to firma specjalizująca się w produkcji profesjonalnych kosmetyków, akcesoriów i urządzeń autodetailingowych najwyższej jakości.

Rupes

Rupes jest włoskim producentem narzędzi, akcesoriów oraz elektrourządzeń detailingowych, działającym już od ponad 65 lat. W asortymencie tej firmy można znaleźć wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, który jest niezbędnym wyposażeniem garażu każdego pasjonata motoryzacji, a także myjni samochodowej, warsztatu czy salonu autodetailingowego.

Przez lata działalności marka nieustannie korzystała ze zdobywanej wiedzy i doświadczenia, tworząc coraz to lepsze rozwiązania, uwielbiane przez klientów. Obecnie posiada cztery zakłady produkcyjne oraz rozbudowaną sieć dystrybucyjną, obejmującą kraje z całego świata.

Misją firmy jest tworzenie sprzętu, który jest bezpieczny, wygodny w użytku i skuteczny. Produkty tej marki uprzyjemniają oraz ułatwiają nawet najbardziej wymagające zabiegi pielęgnacyjne, jak np. polerowanie czy korekta lakieru. Zastosowanie najlepszych jakościowo materiałów i najnowocześniejszych technologii pozwala użytkownikom uzyskać zachwycające efekty.

Rupes maszyny polerskie

Rupes maszyny polerskie są niezwykle popularne zarówno wśród osób prywatnych, jak i specjalistów działających w branży autodetailingowej od lat. Praca z ich wykorzystaniem jest przyjemna, bezpieczna oraz gwarantuje spektakularne efekty. Działają bezwzględnie lepiej niż modele od konkurencji, a do tego zużywają mniej energii.

Producent oferuje także ogromny wybór akcesoriów, narzędzi oraz rozmaitych padów i kosmetyków polerskich. Bardzo korzystnym zakupem są przemyślane zestawy, w których można znaleźć wszystkie produkty niezbędne do profesjonalnego wypolerowania oraz wypielęgnowania karoserii.

Pady polerskie

Pady polerskie Rupes są wykonane z materiałów najlepszej jakości. Ogromny wybór typów, rozmiarów, poziomu twardości, agresywności itp. pozwala dobrać modele idealnie spełniające określone wymagania. Solidne, uniwersalne mocowanie jest dostosowane nie tylko do sprzętu tej samej firmy, ale także konkurencyjnych maszyn polerskich.

Z pomocą produktów tej marki można osiągnąć naprawdę profesjonalne rezultaty. Korekta lakieru to trudny, ale jakże istotny zabieg, dlatego warto wykorzystywać do niego jedynie najlepszy sprzęt. Wybierz asortyment Rupes, by zawsze być zadowolonym z efektów!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com