Koch Chemie

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Koch Chemie to znana niemiecka marka profesjonalnych preparatów oraz akcesoriów wykorzystywanych do zabiegów autodetailingowych.

Koch Chemie

Koch Chemie jest marką powstałą w 1968 roku, w firmie założonej przez Hansa Kocha. Przez lata wyspecjalizowała się w produkcji rozmaitych preparatów, kosmetyków oraz narzędzi i akcesoriów wykorzystywanych do wszystkich zabiegów autodetailingowych. Najwyższa jakość wykonania sprawia, że produkty tej marki są wybierane przez profesjonalistów i dystrybuowane w 50 krajach. Pozytywnie przeszły kontrolę przez niezależne instytuty oraz renomowanych producentów samochodów, m.in. Mercedes-Benz, BMW i Volkswagen.

Misją firmy jest dostarczanie innowacyjnych artykułów chemicznych o kompleksowym działaniu, dla branży transportowej na całym świecie. Chociaż pozycje w ofercie tej marki reprezentują bardzo wysoki poziom, są odpowiednie także dla niedoświadczonych miłośników motoryzacji i osób prywatnie zajmujących się swoim samochodem.

Koch Chemie kosmetyki samochodowe

Koch Chemie kosmetyki samochodowe są odpowiednie do wszystkich zabiegów autodetailingowych, czyli doskonale nadają się do czyszczenia, pielęgnacji, renowacji i zabezpieczania. Z powodzeniem można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne preparaty potrzebne do kompleksowego zadbania o samochód, wybierając produkty jedynie tej marki.

Co więcej, firma stawia nie tylko na wysoką jakość, ale też ochronę środowiska. Środki powierzchniowo czynne wykonane są z surowców odnawialnych i łatwo ulegają biodegradacji. W składach nie ma kontrowersyjnych związków, m.in. węglowodorów fluorowanych, EDTA i APEO. Środki chemiczne tej marki posiadają także certyfikaty zgodne z normą DIN EN ISO 14001 : 2015.

Firma posiada w swojej ofercie także m.in. świetne pady polerskie, ułatwiające ten żmudny proces oraz gwarantujące zachwycające efekty. Są trwałe, bardzo skuteczne i pasują do maszyn polerskich dostępnych na polskim rynku.

Kosmetyki samochodowe Koch Chemie

Kosmetyki samochodowe Koch Chemie to doskonały wybór dla każdego, kto chce dbać o samochody z pomocą najlepszych produktów. Świetnie sprawdzają się w domowym garażu, ale też profesjonalnym salonie czy studiu autodetailingowym. Zgodnie z niemieckim perfekcjonizmem, nawet opakowania są niezwykle poręczne i funkcjonalne. Jeśli więc poszukujesz kosmetyków idealnych pod każdym względem, wybierz Koch Chemie!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.