Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Koch Chemie to znana niemiecka marka profesjonalnych preparatów oraz akcesoriów wykorzystywanych do zabiegów autodetailingowych.

Koch Chemie

Koch Chemie jest marką powstałą w 1968 roku, w firmie założonej przez Hansa Kocha. Przez lata wyspecjalizowała się w produkcji rozmaitych preparatów, kosmetyków oraz narzędzi i akcesoriów wykorzystywanych do wszystkich zabiegów autodetailingowych. Najwyższa jakość wykonania sprawia, że produkty tej marki są wybierane przez profesjonalistów i dystrybuowane w 50 krajach. Pozytywnie przeszły kontrolę przez niezależne instytuty oraz renomowanych producentów samochodów, m.in. Mercedes-Benz, BMW i Volkswagen.

Misją firmy jest dostarczanie innowacyjnych artykułów chemicznych o kompleksowym działaniu, dla branży transportowej na całym świecie. Chociaż pozycje w ofercie tej marki reprezentują bardzo wysoki poziom, są odpowiednie także dla niedoświadczonych miłośników motoryzacji i osób prywatnie zajmujących się swoim samochodem.

Koch Chemie kosmetyki samochodowe

Koch Chemie kosmetyki samochodowe są odpowiednie do wszystkich zabiegów autodetailingowych, czyli doskonale nadają się do czyszczenia, pielęgnacji, renowacji i zabezpieczania. Z powodzeniem można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne preparaty potrzebne do kompleksowego zadbania o samochód, wybierając produkty jedynie tej marki.

Co więcej, firma stawia nie tylko na wysoką jakość, ale też ochronę środowiska. Środki powierzchniowo czynne wykonane są z surowców odnawialnych i łatwo ulegają biodegradacji. W składach nie ma kontrowersyjnych związków, m.in. węglowodorów fluorowanych, EDTA i APEO. Środki chemiczne tej marki posiadają także certyfikaty zgodne z normą DIN EN ISO 14001 : 2015.

Firma posiada w swojej ofercie także m.in. świetne pady polerskie, ułatwiające ten żmudny proces oraz gwarantujące zachwycające efekty. Są trwałe, bardzo skuteczne i pasują do maszyn polerskich dostępnych na polskim rynku.

Kosmetyki samochodowe Koch Chemie

Kosmetyki samochodowe Koch Chemie to doskonały wybór dla każdego, kto chce dbać o samochody z pomocą najlepszych produktów. Świetnie sprawdzają się w domowym garażu, ale też profesjonalnym salonie czy studiu autodetailingowym. Zgodnie z niemieckim perfekcjonizmem, nawet opakowania są niezwykle poręczne i funkcjonalne. Jeśli więc poszukujesz kosmetyków idealnych pod każdym względem, wybierz Koch Chemie!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.