Tydzień z 7TIN

Od 9.09 do 15.09 w Auto Na Blask trwa tydzień z 7TIN, podczas którego w naszym sklepie można nabyć w promocyjnej cenie świetne odświeżacze samochodowe w innowacyjnej formie puszki zapachowej. Przekonaj się, jakie piękne aromaty możesz zaprosić do swojego auta!

Tydzień z 7TIN

7TIN Zapach samochodowy Cherry – wiśniowy – tylko w autonablask.pl

7TIN jest polską marką specjalizującą się w wytwarzaniu zapachów samochodowych. Głównym produktem firmy są wygodne aluminiowe puszki, wydzielające przyjemny aromat po otwarciu wieczka. Wydajne, bardzo dyskretne i wygodne odświeżacze są w tym tygodniu dostępne w Auto Na Blask w wyjątkowo korzystnej cenie! Za niewiele ponad 10 zł możesz zapewnić sobie odprężającą atmosferę w kabinie swojego samochodu aż na 3 miesiące!

>>> ZOBACZ OFERTĘ 7TIN <<<

Produkty marki 7TIN

7TIN Zapach samochodowy Orange Island - pomarańczowy - tylko w autonablask.pl

7TIN Zapach samochodowy Orange Island – pomarańczowy – tylko w autonablask.pl

Produkty marki 7TIN wyróżniają się wysoką jakością wykonania, niezwykłą wydajnością oraz korzystną ceną. Są także wyjątkowo wygodne w użytkowaniu. Puszkę z zapachem wystarczy lekko otworzyć i umieścić w wybranym miejscu w kabinie, np. w uchwycie na kubek lub pod fotelem.

Przez min. 45 dni będzie się z niej wydobywać piękny aromat, pochodzący z trzech bloczków cedrowego drewna, nasączonego olejkiem o wybranym zapachu. Po upływie tego czasu wystarczy obrócić wkład, by cieszyć się wonią przez dodatkowe 3 tygodnie.

Wśród produktów marki 7TIN można znaleźć najróżniejsze opcje: słodkie, odświeżające, intrygujące itp. Każdy z pewnością znajdzie wariant, który będzie go wprawiał w dobry nastrój. Szczególną popularnością cieszy się m.in. zapach wiśniowyktóry jest przyjemnie słodkawy.

7TIN Zapach samochodowy New Car - nowy samochód - tylko w autonablask.pl

7TIN Zapach samochodowy New Car – nowy samochód – tylko w autonablask.pl

Fanom bardziej orzeźwiających, pobudzających aromatów z pewnością przypadnie do gustu np. zapach pomarańczowy, dodający energii. Miłośnikom motoryzacji natomiast na pewno spodoba się wyjątkowy zapach New Car, który imituje woń nowo zakupionego samochodu. Jak widać oferta jest bardzo zróżnicowana, dlatego niezależnie od preferencji z pewnością każdy wybierze coś odpowiedniego.

Kupuj produkty 7TIN w autonablask

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów 7TIN dostępnych w Auto Na Blask. Przyjemny zapach umila codzienną jazdę nie tylko kierowcy, ale też pasażerom. Zadbaj więc o swoje auto pod każdym względem. Już teraz skorzystaj z promocji i kupuj produkty 7TIN w autonablask.pl!