7TIN

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

7TIN jest marką zapachów samochodowych w innowacyjnej formie. To dyskretny, wygodny i skuteczny sposób na piękny zapach w kabinie auta.

7TIN

7TIN jest polskim producentem profesjonalnych odświeżaczy powietrza w formie puszek zapachowych. Flagowy produkt tej marki stanowi aluminiowe opakowanie zawierające trzy boczki cedrowego drewna nasączonego intensywnymi olejkami eterycznymi. Wśród wielu wariantów zapachowych można znaleźć zarówno słodkie, odświeżające, jak i bardziej wyrafinowane wonie, m.in.: wiśniowy, waniliowy, pomarańczowy, jaśminowy czy kawowy.

Zapachy 7TIN cieszą się dużą popularnością, ponieważ są wygodniejsze, bardziej dyskretne, a także efektywniejsze niż klasyczne zawieszki czy inne odświeżacze powietrza do samochodów. Co więcej, każda puszka posiada mechanizm umożliwiający dostosowanie intensywności zapachu do indywidualnych preferencji.

Zapach samochodowy 7TIN

Zapach samochodowy 7TIN jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy otworzyć wieczko, po czym umieścić puszkę np. w uchwycie na kubek lub pod fotelem. Schowanie pojemnika jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto nie przepada za wyglądem klasycznych odświeżaczy.

Piękny zapach będzie wydobywał się z wnętrza pojemnika nawet przez 45 dni. Po upływie tego czasu można dodatkowo obrócić wkład w pojemniku, by zapach utrzymał się jeszcze przez kilka tygodni. Najlepszy efekt uzyskuje się w temperaturze powyżej 8 stopni Celsjusza.

Zapach samochodowy 7TIN to gwarancja codziennych, przyjemnych doznań węchowych we wnętrzu auta. Zapomnij o ciągłym wymienianiu wkładów, irytująco zwisających, nieestetycznych zawieszkach czy ciągłym używaniu sprayów! Za pomocą jednej małej puszeczki wypełnij całą kabinę pięknym zapachem, nawet na trzy miesiące. Podnieś komfort codziennej jazdy i reprezentatywność swojego auta!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.