Ranking pian aktywnych do samochodu – neutralne pH

Na pojazdach każdego dnia zbiera się wiele różnych zanieczyszczeń. Aby zachować korzystny wygląd karoserii, należy regularnie myć całe auto. Warto używać do tego dobrych jakościowo produktów. Przedstawiamy ranking pian aktywnych do samochodów dostępnych w autonablask.pl!

1. Ranking pian aktywnych do samochodu
2. Najlepsze piany aktywne do samochodu o neutralnym pH
3. Gtechniq W4 Cytrusowa piana myjąca 1l
4. FX PROTECT ACTIVE FOAM 1L
5. GOOD STUFF Snow Foam Mint 1l – Neutralna piana, kolor miętowy
6. Deturner Fluo Foam 500ml – aktywna piana
7. Auto Finesse Avalanche 1l – piana śniegowa
8. Gdzie kupić pianę aktywną do samochodu o neutralnym pH?

Ranking pian aktywnych do samochodu

Gtechniq W4 Cytrusowa piana myjąca - tylko w autonablask.pl
Gtechniq W4 Cytrusowa piana myjąca

Na rynku detailingowym można znaleźć wiele preparatów czyszczących, ale ogromną popularnością cieszą się piany aktywne do samochodu. Ich formuła pozwala błyskawicznie usunąć nawet trudne zabrudzenia, przez co cały proces jest o wiele przyjemniejszy. Warianty o neutralnym pH doskonale radzą sobie z codziennym brudem, takim jak m.in. kurz, pył czy błoto. Dobrze zmywają też osady chemicznego oraz organicznego pochodzenia (np. ptasie odchody czy szczątki martwych owadów). Przy tym są całkowicie bezpieczne dla nałożonych powłok ochronnych, wosków i innych kosmetyków.

Korzystając z takich środków da się zaoszczędzić sporo czasu, co szczególnie przydaje się podczas tak rutynowego zajęcia. Nakłada się je za pomocą myjki ciśnieniowej lub ręcznej pianownicy, dlatego w kilka chwil można wyczyścić całe auto. Które z naszych produktów najbardziej zasługują na uwagę? Aby pomóc naszym klientom w zakupach, przygotowaliśmy ranking pian aktywnych do samochodu dostępnych w autonablask.pl!

Najlepsze piany aktywne do samochodu o neutralnym pH

Wyselekcjonowaliśmy najlepsze piany aktywne do samochodu o neutralnym pH, dostępne w naszej ofercie. Kierowaliśmy się ich składem, działaniem oraz formułą. Wyróżniliśmy kilka przykładów z różnych półek cenowych, szczególnie docenianych przez nas oraz naszych klientów. Dzięki temu każdy znajdzie w naszym rankingu coś dla siebie! Które produkty warto wybrać?

Gtechniq W4 Cytrusowa piana myjąca 1l

Gtechniq W4 Cytrusowa piana myjąca 1l jest wyjątkowo łagodna dla powierzchni lakieru, nawet tego zabezpieczonego woskiem czy powłoką ochronną. Wykazuje właściwości odtłuszczające oraz doskonale usuwa uporczywe zabrudzenia drogowe. Ma przyjemny, cytrusowy zapach, który umila pracę. Do tego jest środkiem bezpiecznym dla środowiska, ponieważ w 100% ulega biodegradacji.

FX PROTECT ACTIVE FOAM 1L

"<yoastmarkFX PROTECT ACTIVE FOAM 1L to wydajny koncentrat o idealnie neutralnym pH. Wytwarza wyjątkowo gęstą, obfitą pianę, która bez problemu utrzymuje się na karoserii. Dzięki specjalnej recepturze przylega do powierzchni oraz dokładnie rozpuszcza cząsteczki brudu. Środek jest całkowicie bezpieczny dla pojazdu i użytkownika. Jest niezwykle skuteczny, a do tego ma całkiem miły zapach.

GOOD STUFF Snow Foam Mint 1l – Neutralna piana, kolor miętowy

GOOD STUFF Snow Foam Mint 1l – Neutralna piana, kolor miętowy to świetny preparat od polskiego producenta. Jego skład został tak przygotowany, że nawet czysty koncentrat jest całkowicie bezpieczny dla lakieru oraz wszystkich innych powierzchni. Jego płynna konsystencja pomaga łatwo odmierzyć idealną ilość środka do rozcieńczenia. Produkt pozwala wytworzyć ogromne ilości, gęstej, sztywnej piany. Skutecznie usuwa wszystkie zabrudzenia. Co ciekawe, piana ma delikatny miętowy kolor. Dzięki temu łatwiej jest zauważyć niedomyte resztki w zakamarkach.

Deturner Fluo Foam 500ml – aktywna piana

Deturner Fluo Foam 500ml – aktywna piana to nowoczesny, profesjonalny produkt o ciekawym składzie, wolnym od jakichkolwiek szkodliwych substancji. Nie narusza nałożonych powłok oraz wosków, nawet tych głównie opartych na naturalnych składnikach. Środek dodatkowo posiada właściwości zmiękczające brud, przez co zmniejsza ryzyko powstawania rys podczas mycia. Gęsta, przyjemnie pachnąca piana utrzymuje się na karoserii nawet przez 5 do 7 minut, co znacznie ułatwia czyszczenie.

Auto Finesse Avalanche 1l – piana śniegowa

Auto Finesse Avalanche 1l – piana śniegowa jest preparatem doskonale rozmiękczającym i usuwającym najbardziej uporczywy brud. Doskonale sprawdza się do lekkiego odświeżenia, a także dokładnego czyszczenia przed myciem dotykowym. Pomaga bez wysiłku usunąć wszystkie zanieczyszczenia, które mogłyby później przyczynić się do zarysowań. Formuła preparatu jest wyjątkowo wydajna, dzięki czemu jest on bardzo wygodny w stosowaniu. Zgodnie z nazwą przypomina gęsty, puszysty śnieg, który stabilnie przywiera do karoserii i skutecznie ściąga brud.

Gdzie kupić pianę aktywną do samochodu o neutralnym pH?

Właśnie zastanawiałeś się, gdzie kupić pianę aktywną do samochodu o neutralnym pH? Jesteś w dobrym miejscu! Zespół Auto Na Blask tworzą doświadczeni specjaliści oraz prawdziwi pasjonaci, dlatego w naszym sklepie można znaleźć jedynie najlepsze kosmetyki i akcesoria detailingowe. Uważnie selekcjonujemy artykuły znanych marek z różnych przedziałów cenowych, które wyróżniają się wysoką jakością oraz skutecznością.

Wybierz jeden z produktów z naszej listy, a także zapoznaj się z resztą oferty, w której znajdziesz również pianownice mechaniczne i ręczne oraz wiele innych przydatnych artykułów. Mamy nadzieję, że nasz ranking okazał się pomocny. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer: 502 715 709 lub 573 288 725 albo napisz maila na adres: sklep@autonablask.pl.

Ranking pian aktywnych do samochodu – kwaśne pH

Środki czyszczące o niskim pH są idealne do pojazdów zabezpieczonych powłokami ceramicznymi….

więcej

Najlepsze lampy do garażu i warsztatu

Dobre oświetlenie to podstawa podczas pracy przy samochodzie. Przy wielu zabiegach konieczne…

więcej

Najczęściej kupowane produkty od Gyeon

Szukasz dobrych artykułów detailingowych w przystępnych cenach? W naszej ofercie znajdziesz wielu…

więcej

Ranking bezprzewodowych lamp do warsztatu

Dobre oświetlenie to podstawa w miejscu pracy. Mechanicy, lakiernicy i detailierzy w…

więcej

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.