Ranking bezprzewodowych lamp do warsztatu

Dobre oświetlenie to podstawa w miejscu pracy. Mechanicy, lakiernicy i detailierzy w szczególności muszą dobrze przystosować swoje otoczenie. Dodatkowe wsparcie często przydaje się też w garażach pasjonatów motoryzacji. Jakie urządzenia są niezwykle pomocne? Przedstawiamy ranking bezprzewodowych lamp do warsztatu dostępnych w autonablask.pl!

1. Ranking bezprzewodowych lamp do warsztatu
2. Najlepsze bezprzewodowe lampy do warsztatu
3. Scangrip Sunmatch 3 + I-Match 2 zestaw inspekcyjny
4. SCANGRIP Scangrip Line Light C+R – lampa bezprzewodowa
5. MultiMatch R – Lampa inspekcyjna – 5 barw światła + POWERBANK – 3 LATA GWARANCJI
6. Scangrip Sunmatch 3 – lampa inspekcyjna – 5 barw światła
7.SCANGRIP BONNET C + R – Mocne oświetlenie
8. Scangrip I-Match 2 – czołowa latarka inspekcyjna
9. Gdzie kupić bezprzewodową lampę do warsztatu?

Ranking bezprzewodowych lamp do warsztatu

Rozmaite lampy, reflektory i latarki są niezwykle użyteczne podczas pracy przy naprawie lub pielęgnacji pojazdów. Pewne zabiegi trwają długi czas, a ponieważ wymagają pełnego skupienia, mogą męczyć wzrok. Co więcej, wiele z nich należy wykonywać z najwyższą precyzją. W takich sytuacjach niezwykle przydatne są bezprzewodowe lampy do warsztatu. Poręczne modele można umieścić w takim miejscu, by zapewniały jak najlepszą widoczność. Dzięki temu da się wygodniej, łatwiej i przyjemniej pracować.

Aby pomóc naszym klientom w wyborze odpowiedniego produktu, przygotowaliśmy ranking bezprzewodowych lamp do warsztatu. Wyselekcjonowaliśmy najciekawsze propozycje z oferty Auto Na Blask, które są przydatne w różnych okolicznościach. Z ich pomocą można nie tylko doświetlić miejsce pracy, ale też wykonać dokładną inspekcję lakieru bądź karoserii. Urządzenia te są niezwykle przydatne m.in. podczas napraw, polerowania, czyszczenia czy nakładania profesjonalnych kosmetyków.

Najlepsze bezprzewodowe lampy do warsztatu

Przedstawiamy najlepsze bezprzewodowe lampy do warsztatu dostępne w naszej ofercie. Staraliśmy się wybrać produkty, które spełnią rożne oczekiwania. Nie mamy jednak żadnych wątpliwości, że każdy z tych modeli reprezentuje najwyższy poziom oraz świetny stosunek ceny do jakości. Urządzenia te cieszą się ogromną popularnością wśród pasjonatów, a także profesjonalistów. Które bezprzewodowe akcesoria oświetleniowe warto wybrać?

Scangrip Sunmatch 3 + I-Match 2

Scangrip Sunmatch 3 + I-Match 2 zestaw inspekcyjny to przystępny cenowo komplet dwóch niezwykle poręcznych lamp. Pierwszy model emituje światło aż w 5 barwach oraz posiada wysoki współczynnik CRI. Bateria wytrzymuje aż do 4 godzin pracy. Do tego lampa jest wyposażona w takie udogodnienia, jak obrotowy haczyk, silny magnes, elastyczna głowica czy dodatkowy reflektor. Dzięki temu można z niej korzystać na wiele różnych sposobów. Waży zaledwie 270 g i ma stosunkowo niewielkie wymiary, dlatego jest bardzo podręcznym akcesorium.

Drugi model z zestawu to niesamowicie wygodna lampka czołowa. Oferuje dwa tryby pracy, w świetle zimnym oraz ciepłym, o mocy 250 lux / 80 lm lub 500 lux / 160 lm. Do tego lampka posiada funkcję włączania/ wyłączania po wykonaniu gestu ręką, dlatego jest wręcz idealna do precyzyjnych prac, podczas których można ubrudzić ręce.

SCANGRIP Scangrip Line Light C+R – lampa bezprzewodowa

SCANGRIP Scangrip Line Light C+R – lampa bezprzewodowa jest połączeniem bardzo mocnej latarki inspekcyjno-warsztatowej z poręczną latarką. Działa w dwóch trybach – 150 lm/ 900 lux oraz 600 lm/ 1500 lux. Jej wąski, podłużny kształt doskonale sprawdza się podczas pracy przy pojazdach mechanicznych, ponieważ można łatwo wsunąć ją nawet w trudnodostępne miejsca. Pojemny akumulator pozwala korzystać z urządzenia aż do 8 godzin. Akcesorium dodatkowo zostało wyposażone w silny magnes, dlatego można je przymocować  w wygodnym miejscu.

MultiMatch R – Lampa inspekcyjna – 5 barw światła + POWERBANK – 3 LATA GWARANCJI

MultiMatch R – Lampa inspekcyjna – 5 barw światła + POWERBANK – 3 LATA GWARANCJI to uniwersalne akcesorium oświetleniowe, które świetnie sprawdza się również jako reflektor doświetlający warsztat. Oferuje aż 5 barw światła do wyboru, o mocy do 1200 lm. W pełni naładowana lampa działa nawet przez 10 godzin. Można ją trzymać w ręce, zawiesić na obrotowym haczyku, przymocować do metalowej powierzchni za pomocą magnesu, oprzeć na uchwycie lub zamontować na specjalnym stojaku tej samej marki (również dostępnym w naszym sklepie). Co ciekawe, wbudowany akumulator posiada wejście USB, dlatego w razie potrzeby można wykorzystać go jako awaryjny powerbank. Niewielkie gabaryty sprawiają, że sprzęt da się bardzo łatwo przenosić, transportować i przechowywać.

SCANGRIP BONNET C + R – Mocne oświetlenie

SCANGRIP BONNET C + R – Mocne oświetlenie to sprzęt oświetleniowy montowany na specjalnym teleskopowym uchwycie z przyssawkami i wyściełanymi łapkami. Doskonale sprawdza się podczas pracy przy silniku, ale można też zastosować go np. w kabinie czy innych miejscach. Zapewnia światło o natężeniu aż do 1000 lm/ 2000 lux. Lampa może być podłączona do zasilania, ale działa również bezprzewodowo. Na jednym ładowaniu umożliwia pracę nawet do 3 godzin. Po wyjęciu jej z uchwytu dobrze sprawdza się także jako latarka ręczna.

Scangrip I-Match 2 – czołowa latarka inspekcyjna

Scangrip I-Match 2 – czołowa latarka inspekcyjna to opisane już wcześniej niezwykle wygodne akcesorium. Jak najbardziej można kupić je poza zestawem. Jest wręcz idealne do czasochłonnych zabiegów i prac. Nie angażuje rąk, a przy tym nie powoduje żadnego dyskomfortu podczas noszenia. Oświetla dokładnie ten obszar, na który pada wzrok. Na jednym ładowaniu wytrzymuje nawet do 5 godzin.

Gdzie kupić bezprzewodową lampę do warsztatu?

Właśnie zastanawiałeś się, gdzie kupić bezprzewodową lampę do warsztatu? Idealnie trafiłeś! Asortyment Auto Na Blask jest komponowany przez doświadczonych specjalistów, którzy są przy okazji prawdziwymi pasjonatami. Wszystkie proponowane przez nas produkty  są artykułami od najlepszych marek na rynku. Jako oficjalny dystrybutor zapewniamy szeroki wybór, dostępność urządzeń oraz przystępne ceny. Często organizujemy też korzystne akcje promocyjne. Do tego błyskawicznie realizujemy zamówienia, dbając o bezpieczeństwo przesyłki.

Zapoznaj się z naszą ofertą, by znaleźć idealny model. Mamy nadzieję, że nasz ranking okazał się pomocny. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer: 502 715 709 lub 573 288 725 albo napisz maila na adres: sklep@autonablask.pl.

Ranking pian aktywnych do samochodu – kwaśne pH

Środki czyszczące o niskim pH są idealne do pojazdów zabezpieczonych powłokami ceramicznymi….

więcej

Najlepsze lampy do garażu i warsztatu

Dobre oświetlenie to podstawa podczas pracy przy samochodzie. Przy wielu zabiegach konieczne…

więcej

Najczęściej kupowane produkty od Gyeon

Szukasz dobrych artykułów detailingowych w przystępnych cenach? W naszej ofercie znajdziesz wielu…

więcej

Ranking latarek inspekcyjnych

Przy okazji zaawansowanych zabiegów detailingowych konieczne jest zastosowanie profesjonalnego oświetlenia. Tylko specjalne…

więcej

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.