Popularne produkty NAT

Szukasz profesjonalnych padów polerskich? Okazuje się, że w Polsce również produkowane są dobre gatunkowo artykuły tego typu. Które z nich szczególnie zasługują na uwagę? Przedstawiamy popularne produkty NAT!

Popularne produkty

Do polerowania konieczne są nie tylko dobre jakościowo urządzenia i preparaty, ale też odpowiednie nakładki. To właśnie od padów w dużej mierze zależne są uzyskane efekty. Mają również ogromny wpływ na czas pracy, komfort obsługi polerki, a także bezpieczeństwo lakieru podczas zabiegu. Przy tym dobre jakościowo gąbki nie muszą wcale mieć zaporowych cen – na naszym rynku można znaleźć świetne, rodzime artykuły, które w niczym nie ustępują zagranicznym.

Prezentujemy popularne produkty– polskiej marki akcesoriów lakierniczych, szanowanej przez pasjonatów motoryzacji oraz profesjonalnych lakierników, mechaników oraz detailierów. Są wykonane z wysokiej jakości tworzyw, dlatego są skuteczne i wytrzymałe. Z powodzeniem można je wielokrotnie wykorzystywać, ponieważ przyspieszają proces polerowania oraz wolno się zużywają. Które modele są jednak najchętniej wybierane przez naszych klientów?

Często kupowaną pozycją jest NAT zestaw gąbek rotacja 150mm. Składa się z trzech padów – twardego, średniego oraz miękkiego. Taki pakiet świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach. Z jego pomocą da się skutecznie usuwać skazy, przywracać blask lakieru oraz nadawać karoserii piękne wykończenie. Nakładki można stosować zarówno na mokro, jak i na sucho, w zakresie prędkości od 600 do 2600 obr./min. Świetnie znoszą częste użytkowanie, a także mają silne mocowanie na rzep. Bardzo lubiane są też inne warianty tego kompletu, np. NAT zestaw gąbek rotacja 135mm oraz NAT zestaw gąbek rotacja 80mm.

W naszej ofercie można również znaleźć wybór popularnych produktów NAT dedykowanych do maszyn typu DA. Ponownie, klienci chętnie kupują pakiety trzech różnych nakładek, takich jak NAT zestaw gąbek Dual Action 135mm. Każda z nich jest wykonana ze specjalnej komórkowej panki oraz ma specjalny otwór, który gwarantuje lepszą wentylację i zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się polerowanych powierzchni.

Często wybieranym produktem jest także NAT Zestaw gąbek Slash DA 80mm. Pady te mają specyficzny kształt, który umożliwia precyzyjną obróbkę. Pozwalają uzyskać odpowiedni kąt nachylenia, dzięki któremu można dotrzeć do sąsiednich elementów bez konieczności zatrzymywania ruchu rotacyjnego maszyny. W naszym sklepie dostępny jest również wariant z nakładkami o większych średnicach – NAT Zestaw gąbek Slash DA 133/148mm.

Najczęściej kupowane produkty NAT z Auto Na Blask

Opisywane przez nas najczęściej kupowane produkty NAT z Auto Na Blask są zamawiane przez bardziej zaawansowanych hobbystów oraz profesjonalistów. Są dobrze znane nie tylko w branży, ponieważ w Internecie można znaleźć liczne dobre opinie na ich temat. Sami często je polecamy naszym klientom, ponieważ są sprawdzonymi, pewnymi artykułami. O których pozycjach z naszej oferty warto jeszcze wspomnieć?

Bardzo dobrze sprzedaje się NAT Studio Box Slash DA Żółta Średnia gąbka polerska 133/148mm, dedykowana do maszyn typu Dual Action. Doskonale odprowadza ciepło, zapewnia optymalną wentylację, a także zapobiega zbrylaniu się pasty na środku pada. Jest wyjątkowo przyjemna w użyciu, ponieważ posiada szeroki, silny rzep ze specjalnymi paskami ułatwiającymi scentrowanie nakładki. Wariant ten jest popularny, ponieważ jest typową gąbką polishową. Idealnie sprawdza się do one stepu, etapów pośrednich, a także wykończenia lakieru. Ponieważ oferujemy opakowanie zawierające 10 sztuk tej nakładki, proponujemy niezwykle przystępną cenę.

Kiedy żółty pad jest jednak zbyt twardy, świetnie sprawdza się NAT Studio Box Slash DA Czerwona Średnio Miękka gąbka polerska 133/148mm. Jest głównie wykorzystywana do wykończenia lakieru, ponieważ pozwala uzyskać tzw. twardy finisz. W niektórych przypadkach może też być przydatna przy one stepach. Jest jednym z najczęściej kupowanych produktów NAT z Auto Na Blask, ponieważ w tym przypadku także dajemy możliwość zakupu przystępnego cenowo opakowania zawierającego 10 sztuk nakładek.

Gdzie kupić produkty?

Właśnie zastanawiałeś się, gdzie kupić produkty NAT? Nie mogłeś lepiej trafić! Auto Na Blask z powodzeniem współpracuje z tym polskim producentem, dlatego posiadamy szeroki wybór jego towarów. Do tego często organizujemy korzystne promocje, dzięki którym można sporo zaoszczędzić podczas zakupu niezbędnych akcesoriów. W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalne maszyny polerskie i ścierniwa, dlatego składając jedno zamówienie możesz nabyć wszystkie potrzebne artykuły.

Auto Na Blask jest miejscem, gdzie kupują produkty NAT najlepsze przedsiębiorstwa z całej Polski. Z powodzeniem zaopatrujemy warsztaty, myjnie i salony detailingowe. Bezpiecznie pakujemy wszystkie artykuły, a także gwarantujemy błyskawiczną dostawę. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer: 502 715 709 lub 573 288 725 albo napisz maila na adres: sklep@autonablask.pl.

Relacja z eventu ANB Chill Day by AutoNaBlask & Dropped Werk

29 maja 2021 r. zorganizowaliśmy przy naszej siedzibie w Poznaniu wyjątkowy event…

więcej

Najczęściej wybierane produkty ADBL

Na polskim rynku jak najbardziej można znaleźć skuteczne, przystępne cenowo artykuły detailingowe….

więcej

Najlepsze produkty od Allegrini

Pasjonaci detailingu czy osoby zawodowo zajmujące się pielęgnacją aut zużywają rocznie wiele…

więcej

Popularne produkty AutoGlym

Szukasz naprawdę dobrych jakościowo preparatów detailingowych w przystępnych cenach? Oferta tej znanej…

więcej

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.