Popularne produkty MAXIFI – sprawdź, co wybierają klienci

Dbałość o wnętrze kabiny samochodu jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim higienicznych. Najrozsądniej i najoszczędniej jest korzystać z dobrych jakościowo, wydajnych środków do czyszczenia tapicerki. Przedstawiamy popularne produkty MAXIFI!

Popularne produkty MAXIFI

Zadbana tapicerka dobrze się prezentuje, przyjemnie pachnie i jest miła w dotyku. Regularnie czyszczona nie zawiera w sobie niebezpiecznych patogenów, m.in. bakterii czy grzybów. Każdy kierowca powinien więc przynajmniej raz w roku dokładnie wyprać fotele, podsufitki, dywaniki itp. Aby skutecznie usunąć brud bez ryzyka uszkodzenia tkaniny, należy stosować do tego wyłącznie sprawdzone środki. Dzięki nim nie tylko zadba się o to, by kabina była schludna i pachnąca, ale też przywróci się jej dawny wygląd.

Przedstawiamy popularne produkty MAXIFI – polskiej marki specjalizującej się w chemii przeznaczonej do czyszczenia materiałowych powierzchni. Już od 2010 roku zajmuje się wytwarzaniem profesjonalnych detergentów do wykładzin, dywanów, obić, a także tapicerek samochodowych. Artykuły tego producenta są niezwykle skuteczne, bezpieczne i przystępne cenowo. Które z nich cieszą się największym powodzeniem wśród naszych klientów?

Często kupowanym preparatem jest m.in. Maxifi Master Pre-Spray 500g. Środek ten ma formę proszku, który dzięki wysokiemu pH, dużej zawartości silnych surfaktantów oraz zaawansowanej formule usuwa najtrudniejsze zabrudzenia. Doskonale sprawdza się nawet w przypadku starych, głębokich plam na fotelach starych, zaniedbanych samochodów. Preparat dokładnie penetruje włókna tapicerki, rozpuszczając i oddzielając brud w formie łatwej do wypłukania zawiesiny. Poradzi sobie nawet wtedy, gdy inne środki nie dały rady. Ponieważ rozrabia się go z wodą, jest niezwykle wydajny.

Kolejnym popularnym produktem MAXIFI jest ultraskoncentrowany detergent Maxifi Power Rinse 500g. Posiada wysoką zawartość substancji aktywnych, przez co jest niesamowicie skuteczny. W jego unikalnym składzie można znaleźć środki czyszczące, które błyskawicznie usuwają najbardziej uporczywe zabrudzenia. Do tego technologia M-BRITTLE™ sprawia, że tapicerka staje się miękka, miła w dotyku oraz bardziej odporna na brud. Dzięki temu materiał da się o wiele łatwiej czyścić, więc bez wysiłku na długi czas zachowa się jego schludny wygląd.

Najczęściej kupowane produkty MAXIFI w Auto Na Blask

Profesjonalne preparaty do czyszczenia tapicerki mogą być stosowane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Opisywane przez nas najczęściej kupowane produkty MAXIFI w Auto Na Blask są chętnie wybierane przez specjalistów z salonów detailingowych, myjni, warsztatów, firm transportowych czy komisów. Ponieważ wszystkie z nich mają formę silnych koncentratów, są niezwykle wydajne. Wystarczają na długi czas, przez co są też wyjątkowo opłacalne. Doskonale sprawdzają się w użytku komercyjnym.

Oczywiście ze środków tych mogą korzystać także osoby szczególnie dbające o czystość swojego samochodu, czy często przewożące brudzące przedmioty (np. jedzenie, akcesoria plastyczne, rośliny). Doskonale sprawdzą się również w przypadku m.in. palaczy, rodziców małych dzieci, właścicieli zwierząt czy kupców używanych aut. Na które artykuły tej marki warto jeszcze zwrócić uwagę?

Ciekawym środkiem jest Maxifi Accelerator 500g, który stanowi dodatek do pre-sprayów oraz detergentów tej samej firmy. Podnosi skuteczność czyszczenia, dodatkowo ożywiając kolor pranych tkanin. Jego działanie jest związane z zwartością aktywnego tlenu, który wzmacnia właściwości substancji czyszczących. Zaleca się stosować go w przypadku jasnej tapicerki, ponieważ zdecydowanie najlepiej przywraca jej dawną świeżość.

Jednym z najczęściej kupowanych produktów MAXIFI w Auto Na Blask jest też Maxifi Shampoo Pro 1L. Jako szampon najnowszej generacji doskonale sprawdza się do prania tapicerki, podsufitki, dywaników itp. Posiada neutralne pH, dlatego stabilizuje kolory oraz jest całkowicie bezpieczny dla wszystkich rodzajów tkanin, nawet alcantary.

Dzięki zastosowaniu technologii M-BRITTLE™ sprawia, że stają się miękkie i miłe w dotyku. Formuła środka zamyka brud oraz resztki szamponu w mikrokapsułkach, co ułatwia wypłukiwanie oraz jest bezpieczne dla włókien. Wyprane tkaniny stają się po zabiegu bardziej odporne na wchłanianie brudu. Ponieważ da się je łatwiej czyścić, na dłuższy czas zachowują świeżość.

Gdzie kupić produkty MAXIFI?

Właśnie zastanawiałeś się, gdzie kupić produkty MAXIFI? W Auto Na Blask znajdziesz wszystkie wymienione wyżej preparaty oraz wiele innych artykułów tej marki. Stale uzupełniamy nasze zapasy, dlatego możesz być pewny, że uda Ci się zamówić potrzebne środki. Do tego często organizujemy korzystne promocje i chętnie przyznajemy rabaty, więc możesz nieco zaoszczędzić.

Jako że nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, w razie potrzeby opowiedzą Ci o działaniu produktów MAXIFI oraz doradzą, który preparat najlepiej się sprawdzi. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer: 502 715 709 lub 573 288 725 albo napisz maila na adres: sklep@autonablask.pl.

Najczęściej wybierane produkty od SOFT99

Japońscy producenci z branży detailingowej słyną ze stosowania nowoczesnej technologii oraz innowacyjnych,…

więcej

TOP 10 produktów dla detailierów na przywitanie wiosny!

Zima jest zawsze trudnym okresem dla pojazdów mechanicznych. Wraz z nowym sezonem…

więcej

Ranking pian aktywnych do samochodu – kwaśne pH

Środki czyszczące o niskim pH są idealne do pojazdów zabezpieczonych powłokami ceramicznymi….

więcej

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.