Najczęściej wybierane środki do prania samochodu

Szukasz naprawdę dobrego produktu do czyszczenia tapicerki? Nasi Klienci szczególnie cenią sobie preparaty polecane przez specjalistów. Co warto stosować? Przedstawiamy najczęściej wybierane środki do prania samochodu!

Najczęściej wybierane środki do prania samochodu

W naszej szerokiej, zróżnicowanej ofercie można znaleźć specyfiki przeznaczone do czyszczenia, pielęgnacji, zabezpieczenia czy renowacji najróżniejszych powierzchni w samochodzie. Jednym z najbardziej problematycznych zagadnień jest dbanie o stan kabiny. Często dostajemy pytania o to, jakie preparaty pozwalają skutecznie, a zarazem bezpiecznie usunąć zabrudzenia, przywrócić dawny wygląd oraz nadać przyjemny zapach materiałowym elementom. Wskazujemy więc najczęściej wybierane środki do prania samochodu, stosowane chętnie zarówno przez fachowców, jak i hobbystów.

Świetnym produktem jest np. Maxifi Versa 500g – silny koncentrat w formie proszku, który po rozrobieniu staje się skutecznym pre-sprayem. Jest niezwykle pomocny w przypadku bardzo zanieczyszczonych lub zaniedbanych tapicerek. Dzięki zawartości naturalnego rozpuszczalnika pozyskiwanego z cytrusów (CITRUS POWER) doskonale radzi sobie nawet z tłustymi plamami. Przy tym ma umiarkowane pH, dlatego jest całkowicie bezpieczny dla czyszczonych włókien. Do tego formuła TOTAL PROTECTION chroni urządzenie wykorzystywane do prania przed korozją czy osadzaniem się resztek produktu.

Kolejnym bardzo dobrym środkiem tej marki jest Maxifi Shampoo Pro 1L. Jest profesjonalnym preparatem wykorzystującym technologię najnowszej generacji. Formuła M-BRITTLE wyłapuje i zamyka brud w „mikrokapsułkach” wraz z resztkami preparatu. Dzięki temu pozwala szybko, skutecznie i bezpiecznie usunąć wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając tkaninę przyjemnie miękką. Produkt ma neutralne pH, dlatego nie ma negatywnego wpływu na czyszczone włókna – nie zmienia ich właściwości, nie powoduje odbarwień itp. Wydajny koncentrat można stosować w stosunku 1:20.

Wśród najczęściej wybieranych środków do prania samochodu na pewno można też wymienić ADBL Textile Rinse 1L, czyli preparat do spłukiwania tkanin. Produkt jest przeznaczony do stosowania z odkurzaczami piorącymi. Ma silne właściwości antypienne i zwilżające. Pozwala dokładnie wypłukać zabrudzenia oraz pozostałości pre-washa, a dzięki neutralnemu pH jest bardziej skuteczny niż woda.

Kiedy zaś potrzebne jest coś naprawdę mocnego, jak najbardziej możemy polecić np. Elite Detailer Textile Hard 1l. Preparat pozwala bez wysiłku usunąć najtrudniejsze zabrudzenia nie tylko z tapicerki, ale też z elementów z tworzyw sztucznych. Skutecznie oddziela brud od powierzchni, dlatego doskonale sprawdza się nawet w przypadku bardzo trudnych plam. DO tego ma miły, apetyczny zapach kiwi, który dość długo jeszcze unosi się w kabinie, uprzyjemniając jazdę.

Popularne środki do czyszczenia tapicerki

Pranie całej kabiny nie zawsze jest konieczne. Czasami nie ma się też po prostu na to czasu. Z tego względu niezwykle przydatne są specjalne preparaty do odświeżania materiałowych powierzchni. Jakie są popularne środki do czyszczenia tapicerki?

Bardzo lubianym produktem jest np. Shiny Garage Extra Dry Concentrate 1l – do prania elementów wrażliwych na przemoczenie. Z jego pomocą można wyszorować podsufitkę, boczki drzwiowe, a także wszelkie inne obszary obite materiałem. Nie wymaga stosowania pistoletu bądź odkurzacza piorącego (ekstrakcyjnego). Do jego wypłukania nie jest potrzebna woda, dlatego jest całkowicie bezpieczny w przypadku elementów, które mogą się odkleić. Dzięki technologii sieciowania zabrudzeń oddziela je i zamyka w mikrocząsteczkach, tak by dało się je łatwo usunąć za pomocą zwykłego odkurzacza lub ściereczki z mikrofibry.

Popularnym środkiem do czyszczenia tapicerki jest również GOOD STUFF Fabric Cleaner 500ml. Produkt jest wyjątkowo wygodny i łatwy w stosowaniu. Jest gotowym preparatem do odświeżania foteli, podsufitki, boczków itp. Można stosować go do różnych tkanin, w tym też do alcantary. Jest skuteczny i wydajny. Nadaje się do bonnetowania (ręczne pranie bez wody). Jego aplikacja jest bardzo prosta – wystarczy odkurzyć powierzchnię, równomiernie ją spryskać, wypracować środek. Na koniec pozostaje już tylko wytrzeć całość wilgotną, a potem suchą mikrofibrą.

Gdzie kupić środek do prania tapicerki samochodowej?

Właśnie przeszukiwałeś internet, myśląc o tym, gdzie kupić środek do prania tapicerki samochodowej? Dobrze trafiłeś! Auto Na Blask jest profesjonalnym sklepem detailingowym z szeroką ofertą produktów dostosowanych do potrzeb nie tylko fachowców, ale też pasjonatów i amatorów. Znajdziesz u nas opisane powyżej preparaty, a także inne niezwykle skuteczne środki i kosmetyki. Od razu możesz do nich dobrać także niezbędne akcesoria czy urządzenia. W razie potrzeby służymy radą – nasza doświadczona obsługa podpowie, co wybrać i wyjaśni ewentualne wątpliwości.

Mamy nadzieję, że nasz krótki poradnik pomógł Ci znaleźć idealny produkt. Masz jakieś pytania odnośnie do środków do prania samochodu? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer: 502 715 709 lub 573 288 725 albo wyślij wiadomość e-mail na adres: sklep@autonablask.pl.

Popularne produkty do wnętrz od Cleantle

Wypielęgnowana kabina sprawia, że każda jazda jest o wiele przyjemniejsza. Szukasz środków…

więcej

Najlepsze kosmetyki samochodowe do 300 złotych

Detailing nie jest tanim zajęciem, ale nie musi też obciążać miesięcznego budżetu….

więcej

Kosmetyki samochodowe na zimę 2023 – to warto mieć

Już wkrótce pojawią się pierwsze mrozy i śnieg. Zadbaj w tym trudnym…

więcej

Czyszczenie zacisków hamulcowych – jak robić to poprawnie?

Dbanie o układ hamulcowy jest ważne ze względów bezpieczeństwa, ale też pozwala…

więcej

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.