Kosmetyki samochodowe na zimę 2023 – to warto mieć

Już wkrótce pojawią się pierwsze mrozy i śnieg. Zadbaj w tym trudnym czasie o swoje auto z profesjonalną chemią. Przedstawiamy kosmetyki samochodowe na zimę 2023!

Kosmetyki samochodowe na zimę 2023

Jakie kosmetyki samochodowe na zimę 2023 warto mieć? Przede wszystkim powinieneś zaopatrzyć się w odpowiedni płyn do spryskiwaczy. Jeśli ma być skuteczny nawet przy minusowych temperaturach, musi mieć odpowiednio dostosowany skład. Ma to ogromne znaczenie nie tylko ze względu na estetykę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo podczas jazdy.

Bardzo dobrym produktem jest np. gotowy do użycia Prestone zimowy płyn do spryskiwaczy 4l. Jego formuła zapewnia maksymalną widoczność, ponieważ błyskawicznie rozpuszcza szron i lód. Środek doskonale działa nawet w temperaturze -20°C. Dokładnie zmywa także uporczywe zabrudzenia drogowe, np. śniegowe błoto. Do tego detergenty czyszczą szybę w taki sposób, by nie powstawały na niej oślepiające refleksy ze świateł i słońca.

Uzupełnieniem przydatnych kosmetyków samochodowych na zimę 2023 powinny być akcesoria. W wyposażeniu kierowcy obowiązkowo powinna znaleźć się szczotka do zbierania śniegu i lodu. Jazda nieodśnieżonym autem może skutkować mandatem w wysokości nawet 3000 zł i 12 punktów karnych.

Świetnym akcesorium jest np. Vikan Snow Brush – miękka szczotka do śniegu z gumową rączką. Posiada mieszankę naturalnego i syntetycznego włosia, dzięki czemu zachowuje elastyczność nawet podczas mrozu. Specjalny kształt zapobiega „zapychaniu się” śniegiem podczas pracy. Włosie jest na tyle sztywne, że dokładnie czyści powierzchnię, ale jednocześnie na tle miękkie, że nie powoduje zarysowań. Szczotka jest niewielka, dlatego bez problemu można wozić ją cały czas ze sobą. Po sezonie sprawdzi się np. przy wymiataniu piasku z dywaników.

Jeśli chcesz dobrze przygotować się do zimy, postaw na wygodne, a w dodatku opłacalne rozwiązanie. Świetnym wyborem będzie gotowy pakiet produktów, np. PLAK Zestaw zimowy. W świetnej cenie otrzymasz PLAK Zimowy Płyn do spryskiwaczy -20°C 4l, PLAK odmrażacz do szyb i lusterek 150ml, a także Vikan Snow Brush – miękką szczotkę do śniegu.

Chemia do samochodu na zimę 2023

Niezbędna chemia do samochodu na zimę 2023 to także tzw. odmrażacze. Nawet nieduży przymrozek może sprawić, że rano będzie miało się kłopot z otwarciem samochodu czy oczyszczeniem szyb. Próby usunięcia lodu w sposób mechaniczny stwarzają ryzyko uszkodzenia auta. Polewanie pojazdu wrzątkiem czy inne metody są również niewskazane. Najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest użycie specjalnego środka.

Poręcznym produktem jest np. DEG Mini Odmrażacz do zamków 50 ml ATAS. Mały spray możesz bez problemu mieć zawsze w samochodzie. Z jego pomocą w kilka sekund odmrozisz zamek i drzwi.

Jeśli jednak potrzebne jest coś mocniejszego do odszraniania szyb, dobrze sprawdzi się np. Shiny Garge D-Icer 500ml – odmrażacz zestaw 3 sztuki. W ten sposób zyskasz zapas środka, który działa nawet przy temperaturze -60°C. Jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni, także tych zabezpieczonych powłokami czy niewidzialnymi wycieraczkami.

Wybierając chemię do samochodu na zimę 2023 zwróć uwagę na wielofunkcyjne preparaty, takie jak np. Soft99 Glaco Deicer odmrażacz do szyb i płynna wycieraczka 450 ml. Ten unikalny produkt nie tylko rozpuszcza lód i śnieg, ale wytwarza hydrofobową powłokę, utrudniając osadzanie się szronu. W ten sposób czyści, a zarazem chroni szyby.

Gdzie kupić kosmetyki zimowe do samochodu?

Właśnie planowałeś uzupełnić zapasy i zastanawiałeś się, gdzie kupić kosmetyki zimowe do samochodu? W Auto Na Blask znajdziesz opisane powyżej artykuły oraz inne kosmetyki samochodowe na zimę. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o środkach albo potrzebujesz porady, daj nam znać – nasza doświadczona obsługa chętnie Ci pomoże.

Złóż zamówienie, by szybko otrzymać niezbędne kosmetyki i akcesoria. W tym roku nie daj się zaskoczyć zimie! Zadbaj o swój samochód, a także o swój komfort i bezpieczeństwo.

Masz jakieś pytania co do produktów? Skontaktuj się z nami – zadzwoń pod numer: 502 715 709 lub 573 288 725 albo napisz maila na adres: sklep@autonablask.pl.

Popularne produkty do wnętrz od Cleantle

Wypielęgnowana kabina sprawia, że każda jazda jest o wiele przyjemniejsza. Szukasz środków…

więcej

Najlepsze kosmetyki samochodowe do 300 złotych

Detailing nie jest tanim zajęciem, ale nie musi też obciążać miesięcznego budżetu….

więcej

Czyszczenie zacisków hamulcowych – jak robić to poprawnie?

Dbanie o układ hamulcowy jest ważne ze względów bezpieczeństwa, ale też pozwala…

więcej

Która mikrofibra będzie idealna do czyszczenia szyb bez smug? [Q&A]

Utrzymywanie szyb w czystości jest bardzo ważne nie tylko ze względu na…

więcej

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.