Ranking mleczek ściernych

Polerowanie pozwala przywrócić karoserii dawny blask, usuwając wszelkie zmatowienia, hologramy oraz drobne uszkodzenia. By jednak cały proces był idealnie wykończony, wiele osób stosuje na ostatnim etapie dodatkowe środki. Przedstawiamy ranking mleczek ściernych, które są naszym zdaniem najlepszymi produktami tego typu dostępnymi w naszej ofercie!

Drobne rysy i niedoskonałości na lakierze są koszmarem każdego perfekcjonisty-pasjonata motoryzacji. Po nawet najlepiej wykonanym polerowaniu naszym oczom mogą ukazać się koliste ślady oraz tzw. hologramy. W uzyskaniu ostatecznego, perfekcyjnego efektu pomocne są mleczka ścierne. Wybraliśmy dwa najlepsze w naszej opinii produkty, które koniecznie powinien mieć w swoim garażu każdy miłośnik nieskazitelnego blasku!

1. Mleczka ścierne – ranking
2. Jakie mleczko ścierne wybrać?
3. Gdzie kupić mleczka ścierne?

Mleczka ścierne – ranking

Nasz mini ranking mleczek ściernych obejmuje dwa różne produkty marki Meguiar’s  – legendarnej, amerykańskiej firmy istniejącej i prężnie rozwijającej się już od 1901 roku. Przez tyle lat producent ten wypracował niezwykle skuteczne formuły oraz rozwiązania, wytwarzając kosmetyki autodetailingowe znane na całym świecie. Które mleczka ścierne są więc naszym zdaniem zdecydowanie najbardziej godne polecenia?

  1. Ultimate Compound
Meguiar’s Ultimate Compound

Meguiar’s Ultimate Compound

Mleczko ścierne Ultimate Compound ma rewolucyjny, unikalny skład. Dzięki wyjątkowemu połączeniu składników najnowszej generacji szybko usuwa nawet najbardziej uporczywą oksydację, odbarwienia, plamy, rysy oraz inne skazy na lakierze, a do tego przywraca mu zachwycający, lustrzany blask. W przeciwieństwie do wielu popularnych, tradycyjnych środków polerskich jest skuteczny, ale delikatny.

Przez to jest bezpieczny dla bezbarwnych lakierów. Dokładnie oczyszcza powłokę, tworzy piękną, przejrzystą powierzchnię, a przy tym nie stwarza zagrożenia dla karoserii. Można go nakładać zarówno ręcznie, jak i maszynowo. To także doskonały produkt do stosowania przed woskowaniem.

  1. Swirl Remover
Meguiar's SwirlX 450ml

Meguiar’s SwirlX 450ml

Mleczko ścierne Swirl Remover to świetny środek do usuwania najbardziej uporczywych, najczęstszych skaz na lakierze. Drobne rysy, hologramy, koliste zarysowania czy odbarwienia po ptasich odchodach mogą pojawić się na karoserii z dnia na dzień. Produkt ten pozwala szybko, skutecznie, ale delikatnie je usunąć.

Również jest znacznie bardziej bezpieczny dla bezbarwnych lakierów niż inne specyfiki dostępne na rynku. Nie jest inwazyjny także dla użytkownika. Z powodzeniem może być rozprowadzany ręcznie lub z pomocą maszyny polerskiej. Po użyciu pozostawia piękną, lśniącą karoserię bez wad.

Jakie mleczko ścierne wybrać?

Dokładne oczyszczenie samochodu nie zawsze wystarczy. Nawet na nowym aucie po czasie pojawią się drobne rysy i niedoskonałości. Jeśli zależy Ci na naprawdę zadbanym pojeździe, koniecznie powinieneś sięgnąć po lepsze kosmetyki.

Jakie mleczko ścierne wybrać? Oczywiście najpierw musisz sprawdzić, które nadaje się do typu lakieru Twojego samochodu. Następnie powinieneś ocenić jego kondycję – im więcej przeżyło Twoje auto, tym mocniejszy środek powinieneś wybrać.

Później powinieneś zdecydować, na jakich efektach najbardziej Ci zależy. Chcesz pozbyć się niedoskonałości, odzyskać piękny blask, wyrównać powierzchnię, a może wszystko na raz? Sprawdź mleczka ścierne dostępne w ofercie Auto Na Blask i wybierz idealny produkt dla siebie!

Gdzie kupić mleczka ścierne?

Jeśli dotychczas zastanawiałeś się, gdzie kupić mleczka ścierne, doskonale trafiłeś! Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą lub po prostu wybierz jeden z polecanych produktów. W razie ewentualnego dylematu – skontaktuj się z nami!

Pasjonaci tworzący zespół Auto Na Blask z pewnością udzielą Ci profesjonalnej porady, tak byś był w pełni zadowolony z zakupów i przyszłych efektów na ukochanym samochodzie! Zadzwoń  502-715-709 lub 573-288-725 bądź napisz wiadomość na adres mailowy: sklep@autonablask.pl.