CleanTech Co

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

CleanTech zmienił nazwę na Cleantle. Firma zajmuje się wytwarzaniem profesjonalnych środków oraz akcesoriów do czyszczenia, a także pielęgnacji aut.

CleanTech CO

CleanTech CO jest polską marką najwyższej jakości kosmetyków i akcesoriów autodetailingowych. Produkowany asortyment powstaje pod ścisłą kontrolą doświadczonych specjalistów. Firmę stworzyli ludzie pełni pasji do samochodów, których ogromna wiedza i długie doświadczenie pozwoliły na stworzenie wyjątkowych formuł opierających się na najnowocześniejszych technologiach. Wszystkie dostępne w ofercie produkty pozytywnie przeszły wiele testów jakości, co potwierdzają liczne certyfikaty.

Misją CleanTech CO jest regularne wprowadzanie na rynek polski profesjonalnych produktów, które są stale testowane i udoskonalane. Firma z powodzeniem udowadnia, że rodzime wytwory tego typu dorównują najlepszym producentom autodetailingowym na świecie. Po co kupować drogie preparaty, gdy takie same efekty można uzyskać w korzystnej cenie!

Środki czystości CleanTech CO

Środki czystości CleanTech CO wyróżniają się prostym, estetycznym designem opakowań oraz akcesoriów. Do tego są równie proste i wygodne w użyciu, dlatego mogą być używane także przez laików. Szeroki asortyment zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Środki czystości CleanTech CO obejmują specyfiki do czyszczenia i pielęgnacji zewnętrznych, a także wewnętrznych części auta. W ofercie znajdują się doskonałe cleanery, dressingi, woski i wiele innych preparatów. Część z nich dostępna jest w korzystnych cenowo zestawach. Świetnym uzupełnieniem są materiały, narzędzia i akcesoria znacznie ułatwiające wszystkie zabiegi autodetailingowe.

Postaw na profesjonalne środki czystości oraz kosmetyki pielęgnacyjne polskiej marki! Kompleksowo zadbaj o swój samochód, wspierając rodzimego producenta! Wybierz jakość w dobrej cenie!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.