Cleantle

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Cleantle

Cleantle (dawniej CleanTech CO.) to polska marka oferująca szeroki wybór produktów do czyszczenia, pielęgnacji oraz zabezpieczania różnych elementów pojazdów mechanicznych. Firma została założona przez pasjonatów, którzy marzyli o stworzeniu skutecznych, prostych w użyciu, a zarazem przystępnych cenowo preparatów. Wszystkie kosmetyki i akcesoria są wytwarzane we wsparciu z naukowcami oraz doświadczonymi specjalistami z branży. Pod względem jakości w niczym nie ustępują najlepszym zagranicznym markom.

Misją Cleantle jest dostarczanie polskim miłośnikom detailingu i fachowcom profesjonalnych produktów, które odpowiadają na ich rzeczywiste potrzeby. Każdy nowy środek czy akcesorium są poddawane licznym testom w laboratorium i w praktyce, tak by efekty spełniały wszystkie oczekiwania odbiorców. Jakość artykułów sygnowanych logo tej marki potwierdzają liczne certyfikaty, a także pozytywne opinie użytkowników.

Kosmetyki detailingowe Cleantle

Kosmetyki detailingowe Cleantle stanowią idealny kompromis między wysoką jakością a niską ceną. Do tego są wyjątkowo proste w aplikacji, dlatego mogą być stosowane zarówno przez doświadczonych detailierów, jak i amatorów. Przy ich tworzeniu wykorzystywane są najnowocześniejsza technologia oraz rozmaite innowacyjne rozwiązania, dlatego są niezwykle skuteczne i wydajne. Mają uważnie skomponowane składy oraz poręczne, użyteczne, estetyczne opakowania. Sprawiają, że dbanie o samochód jest szybkie, łatwe i przyjemne.

Ogromną zaletą kosmetyków detailingowych Cleantle jest też ich uniwersalność. W ofercie marki dostępne są liczne produkty wielozadaniowe, które można stosować je do kilku zabiegów i/lub są bezpieczne dla różnych powierzchni. Dzięki temu da się sporo zaoszczędzić – nie tylko pieniędzy, ale też miejsca w garażu/studiu.

Akcesoria detailingowe Cleanlte

Akcesoria detailingowe Cleantle doskonale współpracują z kosmetykami tej marki, ale jak najbardziej można je również oczywiście stosować z preparatami od innych producentów. Są wykonane z dobrych gatunkowo tworzyw i materiałów, dlatego są wyjątkowo wytrzymałe. Zostały tak zaprojektowane, by były jak najbardziej praktyczne. Bez problemu znoszą częste użytkowanie, ponieważ wykazują odporność na m.in. wilgoć, środki chemiczne czy wysokie temperatury.

Wśród akcesoriów detailingowych Cleantle można znaleźć podstawowe produkty, takie jak np. różnorodne ściereczki oraz ręczniki z mikrofibry i suede, a także wiadra, rękawice do mycia itp. Dodatkowo marka proponuje pojemne, wytrzymałe, wygodne w noszeniu torby.

Auto Na Blask jako oficjalny dystrybutor kosmetyków i akcesoriów detailingowych Cleanlte oferuje szeroki wybór produktów w przystępnych cenach. Na bieżąco uzupełniamy nasz asortyment oraz dodajemy nowości. Często organizujemy różne promocje i akcje rabatowe, dzięki czemu można kupić u nas produkty tej marki jeszcze taniej. Postaw na polskie, skuteczne, wydajne preparaty Cleantle!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com