Odmrażacz do zamków – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Masz starszy samochód, który otwierasz kluczykami? Zimą możesz mieć z tym niemały problem. Z tego względu koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w odmrażacz do zamków. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze!

Odmrażacz do zamków – jak wybrać?

Odmrażacz do zamków to przydatny środek dla kierowców. Z jego pomocą można w kilka sekund usunąć lód, który uniemożliwia otwarcie samochodu. Preparaty tego typu są pomocne także wtedy, gdy zamarzną inne zamki, np. do garażu, domu albo kłódki, np. w szopie.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu odmrażacza do zamków? Przede wszystkim znaczenie mają:

  • bezpieczny skład (nienaruszający np. lakieru, plastików czy elementów gumowych),
  • wysoka skuteczność nawet przy bardzo niskich temperaturach,
  • sposób aplikacji (małe, poręczne opakowanie ułatwia stosowanie produktu),
  • dodatkowe właściwości (środek może też zapobiegać powstawaniu rdzy i konserwować zamek dzięki dodatkom smarującym).

Bardzo dobrym produktem jest np. DEG Mini Odmrażacz do zamków 50 ml ATAS, posiadający doskonałe właściwości odmrażające i konserwujące. Jest skuteczny, wydajny, a przy tym ma świetną cenę.

W roli odmrażacza do zamków dobrze sprawdzą się też niektóre preparaty dedykowane do usuwania szronu i lodu z szyb. Można je traktować jako produkty wielofunkcyjne, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o konieczności zabierania ze sobą kilku środków. Przykładem takiego preparatu jest Plak ICE BREAKER Odmrażacz do szyb i luster -70°C 500ml. Pozwala błyskawicznie przygotować auto do drogi nawet w najmroźniejszy dzień.

Jaki będzie najlepszy?

Kierowcy często mają problem z określeniem tego, jaki odmrażacz do zamków będzie najlepszy. Tak naprawdę warto po prostu wybrać to, co jest najbardziej wygodne i opłacalne.

Szukając takiego środka dobrze jest od razu zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty na zimę, kupując np. taki pakiet, jak Plak Odmrażacz do szyb 750ml, szczotka, odmrażacz do zamków. Zestaw składa się z preparatów przeznaczonych do usuwania lodu z zamka i szyb, a także specjalnej szczotki do zmiatania śniegu i ścierania szronu.

Gdzie kupić odmrażacz do zamków?

Dotychczas nie wiedziałeś, gdzie kupić odmrażacz do zamków? W Auto Na Blask znajdziesz szeroki wybór takich środków oraz inne potrzebne produkty na zimę. Jako profesjonalny sklep detailingowy posiadamy dużą, zróżnicowaną ofertę, którą na bieżąco uzupełniamy i rozszerzamy. Chętnie służymy radą i podpowiadamy, co wybrać. Posiadamy wszystkie opisane wyżej produkty oraz wiele więcej.

Złóż zamówienie, a błyskawicznie otrzymasz paczkę. Zapisz się do newslettera, jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami oraz korzystnymi promocjami. Oferujemy różne rabaty i zniżki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy do regularnego zaopatrywania się w naszym sklepie – zapraszamy do kontaktu w sprawie omówienia szczegółów współpracy.

Masz jakieś pytania co do opisanych produktów? Zadzwoń pod numer: 502 715 709 lub 573 288 725 albo wyślij wiadomość e-mail na adres: sklep@autonablask.pl.

 

Popularne produkty od FX PROTECT

Rodzime kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut cieszą się dużym powodzeniu na…

więcej

Najlepsze dressingi do opon

Szukasz sprawdzonego preparatu do pielęgnacji i konserwacji ogumienia? Wybierz profesjonalny środek detailingowy….

więcej

Popularne produkty od Prostaff

Japońskie produkty detailingowe uchodzą za jedne z najlepszych na świecie. Chcesz się…

więcej

Jak osuszyć samochód po umyciu?

Każdy etap mycia auta jest bardzo ważny. Po spłukaniu zabrudzeń i resztek…

więcej

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.