Najlepsze gotowe zestawy do pielęgnacji wnętrza

Przy dbaniu o kabinę auta lubisz sprawdzone rozwiązania? Korzystaj z idealnie współpracujących ze sobą kosmetyków i akcesoriów. Przedstawiamy najlepsze gotowe zestawy do pielęgnacji wnętrza!

Najlepsze gotowe zestawy do pielęgnacji wnętrza

O kabinę warto dbać z takim samym zaangażowaniem, jak o karoserię. Z tego względu wybraliśmy najlepsze gotowe zestawy do pielęgnacji wnętrza, które pozwalają szybko skompletować niezbędne produkty, a także doskonale sprawdzą się na prezent dla miłośnika motoryzacji. Które komplety szczególnie możemy polecić?

Zacznijmy od trzech opcji składających się z artykułów od naszego partnera – znanej polskiej marki Shiny Garage. Wszystkie potrzebne kosmetyki i akcesoria zawiera Shiny Garage pełny zestaw do czyszczenia i zabezpieczenia wnętrza. W jego skład wchodzi płyn do mycia szyb, preparat do czyszczenia różnych powierzchni, dressing, środek do czyszczenia i zabezpieczenia skóry, a także mikrofibra do szyb, aplikator z mikrofibry z kieszonką oraz uniwersalna ściereczka z mikrofibry. W ramach gratisu do całości dodany jest preparat do szybkiego odświeżania wnętrza. Całość ma wyjątkowo korzystną cenę i pozwala w prosty sposób zgromadzić niezbędne artykuły.

Marka posiada także specjalne kosmetyki, które pozostawiają satynowe wykończenie. W naszej ofercie dostępny jest Shiny Garage Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji kokpitu – satyna. W opakowaniu znajdują się: środek czyszczący i preparat pielęgnacyjny. Gratis dodane są 2 sztuki ściereczki z mikrofibry oraz specjalny aplikator do dressingu.

Jednym z naszych najlepszych gotowych zestawów do pielęgnacji wnętrza jest też pakiet Shiny Garage do wnętrza matowe wykończenie kokpitu. Składa się z: szamponu do tapicerki materiałowej, środka ochronnego, preparatu do czyszczenia wnętrza, płynu do mycia szyb, a także bezszwowej mikrofibry i aplikatora z kieszonką. Gratis dodajemy dwie uniwersalne ściereczki mikrofibrowe. Z pomocą tych kosmetyków można zadbać nie tylko o kokpit i inne „twarde” elementy, ale przy okazji też o tapicerkę.

Zestawy kosmetyków do wnętrza auta

W naszej ofercie uwzględniliśmy także zestawy kosmetyków do wnętrza auta od innych marek.

Dużym powodzeniem cieszy się np. Funky Witch zestaw do czyszczenia i pielęgnacji tworzyw wewnątrz. W opakowaniu uwzględniliśmy preparat typu APC (uniwersalny środek czyszczący) oraz kosmetyk ochronny o matowym wykończeniu do elementów z plastiku i gumy. Dobraliśmy do nich uniwersalną mikrofibrę od WORK STUFF oraz nasz autorski aplikator.

Popularnym pakietem jest również np. wyjątkowo rozbudowany GOOD STUFF podstawowy zestaw do pielęgnacji. Opakowanie zawiera wiele znanych i lubianych preparatów przeznaczonych do czyszczenia i zabezpieczenia nie tylko wnętrza, ale też zewnętrznych elementów. Obejmuje: środek do czyszczenia różnych elementów w kabinie, dressing do wnętrza zapewniający matowe lub satynowe wykończenie, a także szampon do mycia karoserii, quick detailier, dressing do opon, deironizator oraz płyn do szyb. Całość uzupełniają szczoteczka, aplikator oraz uniwersalna mikrofibra.

Gdzie kupić zestaw produktów do pielęgnacji wnętrza samochodu?

Oczywiście, że w Auto Na Blask! U nas znajdziesz nie tylko pakiety przygotowane przez producentów, ale też te stworzone przez naszą doświadczoną obsługę. Doskonale wiemy, jakie kosmetyki i akcesoria najlepiej ze sobą współpracują. Dzięki temu możesz bez zastanawiania się wybrać gotowy komplet. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze – nie spędzasz godzin na przeszukiwaniu produktu oraz płacisz mniej, niż gdybyś kupił je osobno.

Masz jakieś pytania co do opisanych produktów? Zadzwoń pod numer: 502 715 709 lub 573 288 725 albo wyślij wiadomość e-mail na adres: sklep@autonablask.pl.

 

Popularne produkty od FX PROTECT

Rodzime kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji aut cieszą się dużym powodzeniu na…

więcej

Najlepsze dressingi do opon

Szukasz sprawdzonego preparatu do pielęgnacji i konserwacji ogumienia? Wybierz profesjonalny środek detailingowy….

więcej

Popularne produkty od Prostaff

Japońskie produkty detailingowe uchodzą za jedne z najlepszych na świecie. Chcesz się…

więcej

Jak osuszyć samochód po umyciu?

Każdy etap mycia auta jest bardzo ważny. Po spłukaniu zabrudzeń i resztek…

więcej

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.