Zabezpieczenie lakieru

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Zabezpieczenie lakieru

Zabezpieczenie powinno odgrywać kluczową rolę w procesie pielęgnacyjnym. Najczęściej takie zabezpieczenie polega na utworzeniu swoistej warstwy ochronnej za sprawą specjalistycznych autokosmetyków. To niweluje ryzyko uszkodzeń chemicznych, a nawet mechanicznych.

Nie ukrywamy – wyjątkowe samochody zasługują na wyjątkowe traktowanie. Niezależnie od tego, jakiej marki i jakiej daty pojazd posiadasz, z naszym sklepem detailingowym będziesz mógł się o niego odpowiednio zatroszczyć.

W naszej ofercie posiadamy środki konserwujące do lakieru, które zapewnią czasową ochronę lakierowanej powierzchni przed działaniem czynników zewnętrznych. Są to preparaty na bazie wosku, ale także innych czynników aktywnych. Mają one działanie zabezpieczające lakier oraz powłoki na niego nałożone.

Czym zabezpieczyć lakier w samochodzie?

Ochrona lakieru to priorytetowe, aczkolwiek trudne zadanie. Karoseria stale narażona jest na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, kwasów, chemii czy też na uszkodzenia mechaniczne. Z pomocą przychodzi nasz sklep detailingowy Auto Na Blask, w którym specjaliści regularnie selekcjonują najwyższej jakości produkty pielęgnacyjne. Kosmetyki samochodowe nieustannie ewoluują, a nowości ukazujące się na rynku zachwycają skutecznością i efektami.

Sposobów na trwałe zabezpieczenie lakieru jest kilka. Do najpopularniejszych należy woskowanie. Według zaleceń powinno się to czynić co najmniej dwa razy do roku. Niemniej, produkty do woskowania różnią się między sobą pod względem składu.

Woski odporne na wysokie temperatury

Większość z nich opiera się na wosku hybrydowym, który zawiera w sobie woskCarnauba, który charakteryzuje się szczególną odpornością na wysokie temperatury, a także jest wyjątkowo trwały. Po odpowiednim przygotowaniu pojazdu do woskowania i nałożeniu odpowiedniego specyfiku, powierzchnia lakieru będzie zabezpieczona nawet na 6 miesięcy.

Dla osób, które pragną silniej zatroszczyć się o swój pojazd i zabezpieczyć go przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych, powinny zainteresować się zabezpieczeniem pojazdu poprzez trwała powłokę ochronną.

Zabezpiecz lakier z AutoNaBlask

Warto pamiętać, że lakier, który jest wyłącznie myty może tracić swój blask i właściwości. Z czasem zaczyna on oksydować, czego skutkiem jest zmatowienie i utrata głębi koloru. W związku z tym, nie tylko jako specjaliści w branży, ale także jako zapaleni miłośnicy motoryzacji, zalecamy podjąć kroki, które będą miały działanie zabezpieczające lakier przed czynnikami zewnętrznymi.

Pamiętaj również, że wybierając właściwe produkty do pielęgnacji, oprócz stworzenia zapory ochronnej dla lakieru, nadasz swojemu samochodowi odpowiedni blask, podbijesz głębię koloru i odświeżysz jego ogólną estetykę.

Ponadto łatwiej będzie Ci się myło karoserię, a kiedy zdecydujesz się na sprzedaż pojazdu, będzie on wyglądał znacznie atrakcyjniej. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.