Woski

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Wosk samochodowy

Wosk samochodowy jest jednym z najważniejszych preparatów detailingowych. Nie tylko dba o wygląd, ale też kondycję karoserii. Utrzymanie lakieru samochodu w nienagannym stanie to wyzwanie dla każdego kierowcy. Sól, piasek, żwir, ptasie odchody, kocie pazury oraz niskie i wysokie temperatury odbijają się na jego estetyce. Nie sposób te wszystkie czynniki wyeliminować, można im jednak przeciwdziałać. Uczynić to możesz sięgając po produkty z naszego sklepu Auto Na Blask.

Przypomnijmy, że powłokę lakierniczą samochodu tworzy kilka nakładanych na siebie kolejno warstw. Najpierw w fabryce karoseria jest pokrywana środkiem antykorozyjnym, później malowana podkładem, a dopiero na końcu pokrywana kolorem i lakierem bezbarwnym. Z pomocą wosku samochodowego można zadbać o to, by szczytowe warstwy przez wiele lat prezentowały się bez zarzutu.

Wosk do samochodu

Wosk do samochodu jest jedną z najpopularniejszych sposobów na zabezpieczenie karoserii. Pamiętaj jednak, że tylko wysokiej jakości produkty pozwolą na odpowiednią ochronę lakieru i zabezpieczą go przed codzienną eksploatacją. Każdy amator lśniących aut życzy sobie, aby woskowanie przynosiło nie tylko efekt blasku, ale również pełniło funkcję ochronną.

Dlatego właśnie woski samochodowe powinny być odpowiednio dobrane. Przed zakupem należy więc dokonać rzetelnej oceny – czy auto nadaje się do woskowania oraz jak dużo czasu jesteś w stanie poświęcić tej czynności. Sprawdzenie stanu pojazdu jest kluczowe – wosk można nałożyć wyłącznie na dokładnie oczyszczone i pozbawione zabrudzeń auto.

Możesz zdać się na nasz zespół doradczy – z przyjemnością podpowiemy Ci, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla Twojego pojazdu i wskażemy, z pomocą którego wosku do samochodu osiągniesz najlepsze efekty. Troszczymy się o wszystkie samochody, niezależnie od marki, roku produkcji czy stanu technicznego. Dzięki temu nie tracą one na wartości i wyglądają niezwykle atrakcyjnie.

Wosk do auta

Wosk do auta może mieć różną formę, dlatego produkty tego typu posiadają różne właściwości oraz różny czas nakładania. Najszybszy sposób na połysk to umycie pojazdu szamponem samochodowym z woskiem. Pozostawiona warstwa nabłyszczająca może okazać się jednak niesatysfakcjonująca.

Wówczas innym, szybkim sposobem jest wykorzystanie wosku w płynie. Nada odpowiedni połysk, pogłębi kolor i będzie świetną warstwą ochronną. Sięgać po niego można nawet po każdym myciu. W przypadku tego rozwiązania nie trzeba martwić się o rozgrzany lakier, uszczelki, plastiki czy szyby, gdyż wysokiej jakości produkt nie pozostawi smug. Mitem jest więc przekonanie, że stosowanie wosku do auta to trudny proces!

Wosk do pielęgnacji pojazdu

Wosk do pielęgnacji pojazdu pozwala na lata zachować piękny wygląd lakieru. Ostatnie dwie warstwy najbardziej są narażone na działanie czynników zewnętrznych i to o nie powinieneś dbać ze szczególną troską, gdyż nie bez znaczenia pozostają te działania dla pozostałych warstw karoserii. My pomożemy Ci we właściwej pielęgnacji pojazdu. Nasz zespół tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu w ofercie posiadamy wyłącznie najwyższej jakości produkty.

W utrzymaniu lakieru w dobrej kondycji znaczącą rolę odgrywa nie tylko dokładne mycie pojazdu, ale również stosowanie właściwej chemii samochodowej, w tym wosków. Mnogość ofert świadczy o tym, jak nadanie połysku samochodom oraz zabezpieczenie koloru przed uszkodzeniami jest ważne dla miłośników motoryzacji. Jeśli chcesz, doradzimy Ci, z pomocą którego wosku do pielęgnacji pojazdu powinieneś pielęgnować posiadane auto!

Szeroka gama wosków w ofercie autonablask.pl

Szeroka gama wosków w ofercie autonablask.pl sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy szeroką gamę wosków syntetycznych, które zapewniają długotrwałą ochronę lakieru. Ich aplikacja nie wymaga dużego wysiłku, a efekty będą trwalsze niż w przypadku wosków płynnych.

Tego typu woski samochodowe zachowują efekt hydrofobowy, czyli odpychają wodę i zabrudzenia, jednak aby były w pełni funkcjonalne, warto powstrzymać się minimum jeden dzień przed wizytą na myjni czy ręcznym szorowaniem auta.

Twardy wosk z Carnaubą to trzeci z najpopularniejszych wosków. Wiele produktów posiada go w składzie i cieszą się one niesłabnącym popytem. Wszystko dlatego, że nadaje on spektakularny połysk i zapewnia długą ochronę.

Woskowanie z jego wykorzystaniem wymaga czasu, precyzji i zaangażowania, niemniej efekt jest tego warty. Sprawdź naszą szeroką gamę wosków w ofercie autonablask.pl, a w razie wątpliwości skontaktuj się z nami!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.