Water Spot

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Water spot removery

Na powierzchni karoserii, szybach, felgach, uszczelkach i innych elementach samochodu często powstaje irytujący osad z minerałów wytrącających się z wody, czyli tzw. water spoty. Auto ma nieustannie z nią kontakt – przez deszcz, śnieg, mgłę i parę, a także podczas mycia. Niestety trudno tego uniknąć. Użycie wody lub zwykłych specyfików nie daje wystarczająco dobrych efektów lub nawet pogarsza obecny stan. By temu zaradzić, konieczne jest zastosowanie specjalistycznych środków, czyli tzw. water spot removerów.

Charakterystyczne białe zacieki nie tylko źle wyglądają, ale także osłabiają działanie wszelkich powłok i innych preparatów ochronnych, stosowanych do konserwacji samochodu. Rozwiązaniem tego problemu są water spot removery. Dokładnie oczyszczają i zabezpieczają powierzchnię lakieru, szyb, lusterek i plastikowych osłon przed ponownym gromadzeniem się minerałów. Dostępne w ofercie sklepu Auto Na Blask wyselekcjonowane specyfiki najlepszych marek, doskonale się sprawują i dają natychmiastowe efekty.

Bardzo dobrze jest stosować water spot removery tuż przed polerowaniem karoserii. Dokładnie oczyszczą lakier i lepiej przygotują go na przyjęcie kolejnych specyfików. Dzięki temu każda zastosowana powłoka ceramiczna lub wosk dadzą lepsze efekty, które utrzymają się znacznie dłużej.

Usuwanie osadów water spot

Z preparatami dostępnymi w ofercie sklepu Auto Na Blask usuwanie osadów water spot jest szybkie, łatwe i wygodne. Nie tylko pomagają pozbyć się uporczywych białych zacieków, ale także osadów z soli, soków drzew, pyłu drogowego i pozostałości owadów. Zapobiegają także powstawaniu kolejnych water spotów, dzięki czemu pojawią się znacznie później i w znacznie mniejszym natężeniu.

Z pewnością zauważysz różnicę w czyszczeniu – usuwanie osadów water spot nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. Zapomnij o męczącym, długim pucowaniu samochodu z zacieków!

Water spot removerami można oczyścić każdy zewnętrzny element auta. Nie zmieniają barwy, nie nabłyszczają, nie matowią, nie uszkadzają uszczelek gumowych ani plastikowych elementów. Można stosować je zarówno do czyszczenia ręcznego, jak i maszynowego. Zwykle wystarczy nałożyć odrobinę produktu na miękką ściereczkę, przetrzeć wybrane miejsce, zebrać nadmiar czystą szmatką i na koniec zmyć powierzchnię. Najlepiej jest podzielić sobie obszar pracy na mniejsze sektory i zajmować się nimi po kolei. Efekty zauważysz już po kilku ruchach szmatką. Usuwanie osadów water spot nigdy nie było łatwiejsze!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com