Glinki, Clay pad

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Glinki, Clay pad

Glinki stanowią nieodłączny element pielęgnacyjny aut. Choć wyglądają jak zlepek plasteliny, to potrafią z lakierem czynić cuda. Ogólnie rzecz biorąc, glinka jest mieszanką masy polibutenu i cząsteczek ścieralnych, które są jednak znacznie mniej agresywne aniżeli te, które zawarte są w pastach polerskich i politurach. Zastosowanie glinek ma na celu usuwanie z lakieru smoły, żywicy, opiłków klocków hamulcowych i innych trudno zmywalnych zabrudzeń.

Jedno to glinki, Clay pad to drugie. Czym się różnią? Otóż Clay pady można zastosować na maszynach polerskich albo z wykorzystaniem specjalnego uchwytu. Clay pad to inaczej rzecz ujmując wysokiej jakości polimer, który ma właściwości podobne do glinki oczyszczającej lakier. To znaczy, że usuwa przyklejone do lakieru zanieczyszczenia w sposób małoinwazyjny, bez użycia chemikaliów.

Glinki i Clay pady zapewniają szybkie i dobre efekty uświetniające wygląd lakieru, które niemożliwe byłyby do uzyskania za sprawą zwykłego mycia, z zastosowaniem wyłącznie szamponów samochodowych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Dobre glinki, Clay pad

Wykorzystanie glinek i Clay pad to kolejny krok w pielęgnacji aut, który pomaga w utrzymaniu wysokiego standardu lakieru. Doskonale sprawdzają się one przy likwidowaniu smug z żywicy opadającej z drzew, zanieczyszczeń przemysłowych, smoły, a także wszelkich innych zanieczyszczeń, które nie chcą zejść z powierzchni lakieru.

Co więcej, dobre glinki i Clay pady nadają się także do pielęgnacji szkła, felg, chromu czy lamp, z których również trudno jest wyczyścić dane zabrudzenie. Wybierz je z naszej oferty i ciesz się czystym i lśniącym autem.

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie dobre glinki i Clay pady. Glinki możesz z powodzeniem stosować nie tylko do usuwania zanieczyszczeń, ale też na przykład likwidacji spłowiałej warstwy lakieru na starszych powłokach akrylowych. Są one znacznie mniej agresywne od polerek mechanicznych, a dodatkowo możesz wybierać spośród różnych wariantów ostrości glinki, przez co otrzymasz pożądany rezultat, bez ryzyka uszkodzenia lakieru czy innych elementów pojazdu.

Warto też zwrócić uwagę na to, aby dobrze glinkę przed użyciem rozrobić i ugnieść, dzięki czemu będzie łatwiejsza w użyciu oraz bezpieczniejsza dla powłok. Dobrej jakości glinki z naszej oferty są wielokrotnego użytku.

Clay pady z kolei przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów detailingu. Pomagają pozbyć się chropowatego nalotu czy przyklejonego brudu, pozostawiając gładką taflę lakieru. Ich działanie opiera się na zaawansowanej technologii polimerowej gumy i mogą być wykorzystywane za sprawą uchwytu, który również znajdziesz w naszej ofercie, jak i maszyn polerskich.

Lubrykanty do glinki, Clay pad

Poszukujesz odpowiedniego lubrykantu do glinki czy Clay padów? Świetnie trafiłeś. W Auto Na Blask oferujemy produkty od najlepszych producentów. Płyny do glinki, Clay pad służą temu, aby ułatwić Ci usuwanie wszelkich zanieczyszczeń – m.in. smoły, klejów, żywicy czy smarów. Przeznaczone są do używania z glinkami o różnych twardościach oraz Clay padami. Zaletą lubrykantów jest to, że zmiękczają osady, w konsekwencji czego zmniejsza się ryzyko zarysowania lakieru podczas pielęgnowania pojazdu.

Wybierz glinki, Clay pady i lubrykanty przeznaczone do ich wykorzystywania spośród naszej oferty. Sprawdź specyfikę produktów, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – skontaktuj się z nami. Służymy naszą wiedzą, doświadczeniem i przede wszystkim pasją do autodetailingu. Sprawdź dostępne kosmetyki samochodowe i wybierz to, czego Twój pojazd potrzebuje najbardziej, aby zyskać zasłużony blask!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.