Maszyny polerskie

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Maszyna polerska

Maszyna polerska jest niezwykle ważnym sprzętem dla każdego entuzjasty detailingu. W związku z szeroką ofertą urządzeń, w naszym sklepie ulokowaliśmy wyłącznie produkty z najwyższej półki. Maszyny polerskie znajdujące się w ofercie Auto Na Blask są dostosowane zarówno do potrzeb osób początkujących, jak i zaawansowanych autodetailerów.

Uzyskanie naprawdę dobrych efektów polerowania jest możliwe właśnie za sprawą skorzystania z polerki maszynowej. Ryski i mikrouszkodzenia są niwelowane a stan lakieru odzyskuje swoją młodość i blask. To znacznie bardziej skuteczne rozwiązanie, aniżeli polerowanie ręczne.

Dzięki maszynom polerskim możliwe jest pogłębienie koloru, a także uzyskanie korekcji lakieru w krótkim czasie. Właściwie dobrana oraz użytkowana zgodnie z zaleceniami producenta maszyna jest nie tylko wysoce efektywna, ale przede wszystkim bezpieczna dla lakieru.

Maszyna do polerowania

Maszyna do polerowania pozwala zadbać o kondycję karoserii, a w wielu przypadkach całkowicie odmienić sfatygowane auto. Polerowanie mechaniczne pozwala na korekcję lakieru, ale jednocześnie wykańcza go na bardzo wysoki połysk. Dzięki temu auto lśni na odległość i zachwycająco się prezentuje.

Kluczem do uzyskania najlepszego efektu jest praktykowanie na różnych typach urządzeń polerskich, z wykorzystaniem różnych kosmetyków samochodowych. Wówczas możliwe jest określenie, który rodzaj najlepiej sprawdza się w Twoich rękach, na danym samochodzie.

Pierwszym typem jest polerka obrotowa. W przypadku tej odmiany, pad obraca się po stałej orbicie. Stanowi podstawowe narzędzie do pracy lakierników oraz profesjonalnych detailierów. Służy do korekcji powierzchni lakierowanych, usuwania rys i nadawania właściwego blasku. Do jej pracy można stosować zarówno pady wełniane, jak i gąbczaste. Stosowana zgodnie z zaleceniami przynosi spektakularne efekty.

Obracanie pada po stałej orbicie skutkuje tym, że cząsteczki ścierne rozpadają się równomiernie, a to oznacza, że do tego typu maszyny do polerowania można stosować pasty o różnym poziomie ścieralności, a także bardzo drobne mleczka wykończeniowe. Polerki obrotowe uwydatniają połysk, co szczególnie jest widoczne na miękkich lakierach o intensywnych barwach.

Maszyna do polerowania samochodu

Maszyna do polerowania samochodu może być też formę orbitową. W tym przypadku pad oscyluje po orbitach w kształcie elipsy. To kolejny sposób, by pokonać ryski i ujawnić połysk. Wykorzystanie polerki orbitalnej to rozsądny wybór dla osób, które nie mają wielu lat doświadczenia w polerowaniu. Oczywiście posiadają też swoich zwolenników wśród profesjonalistów, którzy po prostu preferują ten typ urządzenia.

Polerka orbitalna uważana jest za bezpieczniejszą opcję, gdyż pad nie tylko się obrana, ale także oscyluje, a to sprawia, że ruch odbywa się po nieregularnej orbicie. Do każdego typu maszyny do polerowania samochodu można dopasować pady różnej wielkości i ścieralności, a także rozmaite produkty pielęgnacyjne, które znajdziesz w naszym sklepie.

Maszyny polerskie

Maszyny polerskie dostępne w Auto Na Blask są bardzo zróżnicowane, dlatego radzimy dobrze zapoznać się z naszym asortymentem. Poszukując odpowiedniego urządzenia przede wszystkim rozważ, jaki efekt chcesz uzyskać.

Niezwykle ważne jest także to, aby dopasować je do swoich umiejętności i preferencji. Inna maszyna będzie właściwa dla entuzjasty detailingu, a inna dla profesjonalisty, który w ciągu miesiąca wykorzystuje polerkę kilka razy. Niezwykle ważne jest wybranie także odpowiednich autokosmetyków i akcesoriów.

W naszym sklepie znajdziesz pasty polerskie, mleczka ścierne, różnorodne pady i wiele innych elementów, które mogą okazać się bardzo pomocne w uzyskaniu pożądanego efektu. Jeśli zastanawiasz się, którą z naszych maszyn polerskich wybrać, a także jakie akcesoria i kosmetyki do niej dobrać, skontaktuj się z nami! Z przyjemnością podpowiemy i pomożemy w doborze najlepszej opcji.

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.