Jak używać neutralizatorów zapachu w samochodzie?

W kabinie Twojego auta unosi się nieprzyjemna woń? Zapach papierosów, psiej sierści czy jedzenia potrafi skutecznie rozpraszać podczas jazdy. Wyjaśniamy, jak używać neutralizatorów zapachu w samochodzie oraz polecamy sprawdzone produkty!

Jak używać neutralizatorów zapachu w samochodzie?

Kierowcy często korzystają z odświeżaczy powietrza, bo nie wiedzą, jak używać neutralizatorów zapachu w samochodzie. Zamiast maskować niemiłą woń, lepiej jest ją usunąć.

Jak to działa? W zależności od składu i formy preparatu, wywołuje on specjalne reakcje chemiczne, które doprowadzają do neutralizacji lub zniszczenia cząsteczek obecnego zapachu. Wystarczy regularnie rozpylać go w kabinie. W ten sposób można łatwo odświeżyć wnętrze auta i pozbyć się uporczywego smrodu, który często utrzymuje się nawet po dokładnym wypraniu tapicerki. Dzięki temu nie trzeba godzinami wietrzyć auta.

Świetnym produktem tego typu jest np. Shiny Garage No Scent 500ml. Neutralizator ma biodegradowalny, ekologiczny skład, oparty na nanocząsteczkach srebra. Całkowicie rozkłada bakterie, które są odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Podobnie działa Pure Chemie Odor Remover 750ml, który również zawiera cząsteczki srebra. Jest wyjątkowo skuteczny w przypadku m.in. dymu papierosowego, zgnilizny czy stęchlizny. Wystarczy kilka psiknięć, by zapomnieć o problemie.

Bardzo dobre efekty daje również np. AutoGlym Odour Eliminator 500ml. Jego specjalna formuła rozbija łańcuchy eteryczne, usuwając niepożądany zapach. Do tego pozostawia w kabinie woń eleganckiej wody kolońskiej.

Jakie neutralizatory zapachu do auta wybrać?

Wybierając neutralizator zapachu do auta przede wszystkim warto zwrócić uwagę na skład. Dobrze, by był nietoksyczny, ekologiczny oraz skuteczny. Jedne produkty tylko usuwają smród, a inne posiadają także właściwości dezynfekujące i bakteriobójcze. Znaczenie ma również to, czy sam produkt ma jakiś zapach – niektórzy wolą stosować własny produkt (np. perfumy samochodowe), dla innych zaś dodatkowy aromat będzie zaletą.

Polecanym środkiem jest np. Poorboy’s World Enzyme Stain & Odor Remover 473ml. Jest naturalnym, nietoksycznym produktem na bazie enzymów bakteryjnych. Pochłania organiczne zanieczyszczenia powietrza, co neutralizuje zapachy. Doskonale radzi sobie z zapachem zwierząt, w tym także moczu.

Bardzo dobre efekty daje również Koch Chemie FU Fresh UP 1l. Może być wykorzystywany nie tylko w samochodzie, ale też w m.in. przyczepie kempingowej, łodzi oraz pomieszczeniach. Hermetycznie zamyka cząsteczki nieprzyjemnego zapachu, przez co przestaje być wyczuwalny. Do tego pozostawia świeżą woń.

Popularnym neutralizatorem zapachów jest też Meguiar’s Carpet & Cloth Re-Fresher Odor Eliminator 709ml. Natychmiast pomaga pozbyć się problemu poprzez wiązania chemiczne na poziomie molekularnym. Dodatkowo produkt ma przyjemny zapach nowego samochodu.

Gdzie kupić neutralizator zapachu do samochodu?

Właśnie zastanawiasz się, gdzie kupić neutralizator zapachu do samochodu? Dobrze trafiłeś! W Auto Na Blask dostępne są wszystkie opisane powyżej produkty, a także wiele więcej bardzo dobrych środków. Posiadamy również szereg innych artykułów detailingowych, od podstawowych kosmetyków, przez przydatne akcesoria, aż po profesjonalne maszyny. Szybko realizujemy zamówienia oraz gwarantujemy przystępne ceny. Zapisz się do newslettera, a będziesz na bieżąco z promocjami.

Masz jakieś pytania co do opisanych powyżej produktów? Skontaktuj się z nami – zadzwoń pod numer: 502 715 709 lub 573 288 725 albo wyślij e-mail na adres: sklep@autonablask.pl.

 

Rodzaje ściereczek z mikrofibry i ich zastosowanie

Ściereczka z mikrofibry jest jednym z najczęściej używanych akcesoriów detailingowych. Chociaż popularne…

więcej

Popularne produkty od Auto MR Rag

Szukasz dobrej jakościowo mikrofibry i innych akcesoriów detailingowych w dobrej cenie? Postaw…

więcej

Zapachy samochodowe w sprayu – to warto kupić

Miła woń w kabinie auta sprawia, że jazda jest o wiele przyjemniejsza….

więcej

Popularne produkty od KiurLab

Na polskim rynku detailingowym dostępnych jest sporo świetnych kosmetyków. Które z nich…

więcej

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com