Tydzień z marką Blue Technology

Od poniedziałku 04.05 do niedzieli 10.05 w Auto Na Blask trwa tydzień z Blue Technology! Warto zapoznać się ofertą tego producenta, ponieważ są to naprawdę profesjonalne mierniki lakieru. Przydają się nie tylko lakiernikom, ale też m.in. mechanikom, detailierom czy osobom, które chcą kupić używany samochód.

Tydzień z Blue Technology

Blue Technology Miernik lakieru MGR-10 FE

Blue Technology Miernik lakieru MGR-10 FE

Blue Technology jest polską marką, która przez lata działalności wypracowała sobie pozycję eksperta w dziedzinie kontroli karoserii. Zajmuje się produkcją profesjonalnych urządzeń służących do sprawdzania grubości lakieru, nazywanych powszechnie testerami, miernikami lub czujnikami. Z ich pomocą da się sprawdzić np. czy pojazd był ponownie malowany albo „szpachlowany”. W ofercie producenta można znaleźć zarówno modele dostosowane do potrzeb specjalistów, jak i też amatorów.

Produkty Blue Technology

Produkty Blue Technology wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Firma posiada 6 serii urządzeń. Poszczególne modele różnią się od siebie m.in. możliwościami pomiarowymi, zakresem czy rozdzielczością pomiaru. W Auto Na Blask oferujemy aż 6 wariantów w różnych przedziałach cenowych.

Blue Technology Miernik grubości lakieru DX-13-AL

Blue Technology Miernik grubości lakieru DX-13-AL

Dużą popularnością cieszy się podstawowy MGR-10 FE, w bardzo korzystnej cenie. Świetnie sprawdzi się do użytku prywatnego, gdy np. chce się sprawdzić kupowany używany pojazd.

Dokładniejszym i jeszcze wygodniejszym sprzętem jest np. DX-13-AL, który można stosować nie tylko na powierzchniach ze stali, ale też aluminium. Model ten posiada kolorowy wyświetlacz, który od razu sygnalizuje stan lakieru odpowiednią barwą (zieleń, żółć lub czerwień).

 

Blue Technology Miernik grubości lakieru P-13-S-AL

Blue Technology Miernik grubości lakieru P-13-S-AL

Zdecydowanie najbardziej profesjonalnym modelem w naszej ofercie jest z kolei P-13-S-AL. Jego maksymalna rozdzielczość wynosi 1 mikrometr, więc urządzenie jest niezwykle dokładne. Wykonuje pomiary do 5000 mikrometrów.

Sonda kulkowa pozwala z kolei sprawdzać nawet trudnodostępne miejsca, wszystkie zagięcia, krzywizny itp. Posiada wiele praktycznych udogodnień, jak np. kolorowy wyświetlacz, wbudowaną latarkę, 16 trybów pracy czy baterię wytrzymującą pracę przez 50 godzin.

Kupuj produkty Blue Technology w autonablask

Sprawdź naszą ofertę i kupuj produkty Blue Technology w autonablask w promocyjnych cenach! Zapoznaj się z dużym wyborem wysokiej jakości mierników lakieru, by wybrać produkt idealnie spełniający Twoje oczekiwania.

Takie urządzenie jest niezwykle przydatne lakiernikom, mechanikom, detailierom, handlarzom oraz innym osobom mającym do czynienia z pojazdami, szczególnie używanymi. Sprawdzaj stan karoserii jak profesjonalista!