Relacja z eventu ANB Chill Day by AutoNaBlask & Dropped Werk

29 maja 2021 r. zorganizowaliśmy przy naszej siedzibie w Poznaniu wyjątkowy event dla miłośników motoryzacji i detailingu, czyli ANB Chill Day by AutoNaBlask & Dropped Werk. Transmitowaliśmy go na żywo na naszym profilu na Facebooku.

W wydarzeniu zarejestrowanych zostało 60 aut. W ciągu dnia 50 z nich przewinęło się przez nasz plac. W pewnym momencie na raz stało na nim aż 30 sztuk pięknych samochodów. Jak na większości polskich eventów, głównie były to pojazdy z grupy VAG, czyli modele takich marek jak: Volkswagen, Audi i Porsche. Podziwiać można było przede wszystkim egzemplarze modyfikowane, posiadające m.in. obniżone podwozie, oryginalne felgi, niski profil opony czy ciekawe stylizacje nadwozia.

Wydarzenie zaszczyciło kilka legend polskiej sceny tuningowej. Jedną z takich osób był Maciej, który przyjechał swoim Porsche 911 (997). Jest znany nie tylko w branży motoryzacyjnej, ale i muzycznej (jest jednym z założycieli hip-hopowego squadu Killaz Groupe), a także jest ambasadorem marki ANB.

Chill Day by AutoNaBlask & Dropped Werk

Ponieważ event trwał zaledwie jeden dzień i odbywał się w spokojnej, chillowej atmosferze, nie organizowaliśmy żadnych typowych zlotowych konkurencji. Wybraliśmy jednak Top 3 eventu, czyli najlepsze, najciekawsze auta. Przyznaliśmy wyróżnienie niebieskiemu VW CADDY, czerwonemu Audi TT oraz Mercedesowi W211. Każdy uczestnik otrzymał zestaw gadżetów od partnerów wydarzenia, m.in. próbki produktów (, naklejki, smycze czy opaski na rękę.

autor: Kuba Strugarek

Pierwszy raz zorganizowaliśmy takie wydarzenie, ale mamy nadzieję, że nie będzie to nasz ostatni event w tej formie. Uczestnicy byli bardzo zadowoleni, dlatego jak najbardziej nastawiamy się na podobne akcje w przyszłości. Jest nam niezmiernie miło, że tyle osób nam zaufało i pomimo niepewnej pogody zjawiło się na Głuszynie 58, by w gronie znajomych oraz innych Petrol Head’ów ciekawie spędzić sobotnie popołudnie.

Najczęściej wybierane produkty ADBL

Na polskim rynku jak najbardziej można znaleźć skuteczne, przystępne cenowo artykuły detailingowe….

więcej

Najlepsze produkty od Allegrini

Pasjonaci detailingu czy osoby zawodowo zajmujące się pielęgnacją aut zużywają rocznie wiele…

więcej

Popularne produkty AutoGlym

Szukasz naprawdę dobrych jakościowo preparatów detailingowych w przystępnych cenach? Oferta tej znanej…

więcej

Najlepsze preparaty do czyszczenia tapicerki

O samochód powinno się dbać pod każdym względem – zarówno na zewnątrz,…

więcej

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.