Ranking szamponów do mycia samochodu

Wybór szamponów do pielęgnacji karoserii jest bardzo duży. Podejmując decyzję warto sugerować się odpowiednimi właściwościami, neutralnym odczynem pH, wysoką skutecznością oraz wydajnością szamponu. Poniżej przedstawiamy ranking szamponów, który z pewnością pomoże Ci w dokonaniu najlepszego wyboru.

1. Szampony do bieżącej pielęgnacji o neutralnym pH
2. Szampony nadające efekt hydrofobowy
3. Szampony odtłuszczające dla aut zabezpieczonych powłoką

Szampony do bieżącej pielęgnacji o neutralnym pH

  1. ADBL Shampoo skoncentrowany szampon do karoserii

W kategorii szamponów o neutralnym pH prym wiedzie szampon do karoserii marki ADBL. Jest szamponem wysoce skoncentrowanym, wydajnym i w 100% bezpiecznym dla wszystkich powierzchni. Dodano do niego olejki z cytryny i pomarańczy, dzięki czemu szampon usuwa wszelkie trudne zabrudzenia.

  1. GOOD STUFF PURE Shampoo 1l – skuteczny i bezpieczny szampon

Świetny, wolno zasychający preparat. Daje bardzo dobry poślizg i wyjątkowo mocno się pieni. GOOD STUFF PURE Shampoo jest całkowicie bezpieczny dla wosków oraz powłok. Przyjemnie pachnie, jest niesamowicie wydajny, a do tego w mgnieniu oka usuwa nawet uporczywe zabrudzenia.

  1. Shiny Garage Sleek&Bubbly Premium Car Bath 500ml

Prawdziwy szampon klasy premium. Sleek&Bubbly Premium Car Bath tworzy bardzo gęstą pianę, dlatego daje świetny poślizg. Bez problemu się wypłukuje, a sam koncentrat jest niezwykle wydajny. Środek jest bezpieczny dla nałożonych wcześniej wosków i seleantów. Do tego nie narusza polerowanego aluminium ani chromu. Wyróżnia się intensywnym zapachem kiwi.

Szampony nadające efekt hydrofobowy

  1. FX Protect Nano Shampoo

Wśród szamponów nadających efekt hydrofobowy, niezrównanym mistrzem jest Nano Shampoo. Krzem, zawarty w składzie produktu sprawia, że szampon doskonale pielęgnuje woski, powłoki ceramiczne oraz kwarcowe. Zaletą szamponu jest także wysoka wydajność i gęstość.

  1. Koch Chemie Nano Magic Shampoo

Nano Magic Shampoo to szampon o bardzo wysokiej skuteczności i innowacyjnej formule. Dzięki odpowiednio skoncentrowanym składnikom, tworzy na powierzchni samochodu ochronną powłokę, zapobiegając przed gromadzeniem się wody i brudu. Użycie szamponu gwarantuje także wysoki połysk i uzyskanie efektu pearl-off.

  1. Gyeon Q2M Bathe

Gyeon Q2M Bathe oprócz skutecznego i szybkiego mycia, nadaje powierzchni samochodu właściwości samooczyszczające oraz hydrofobowe. Dzięki wysokiej zawartości SiO2, tworzy warstwę ochronną, która pielęgnuje nawet najbardziej wymagające lakiery.

Szampony odtłuszczające dla aut zabezpieczonych powłoką

  1. FX Protect Car Shampoo

Protect Car Shampoo posiada silne właściwości odtłuszczające, dzięki czemu doskonale przygotowuje karoserię pod aplikację wosku, powłok ceramicznych i kwarcowych. Skutecznie i delikatnie pozbywa się zanieczyszczeń z lakieru. Jest także bardzo wydajny i gęsty.

  1. CarPro Cquartz Reset Shampoo

CarPro Cquartz Reset Shampoo to idealny szampon dla samochodów pokrytych powłokami kwarcowymi. Silnie oczyszcza i odtłuszcza powierzchnię, przygotowując na dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Nie zawiera zbędnych nabłyszczaczy oraz składników zwiększających poślizg.

  1. Ultracoat Shampoo

Kolejnym, skutecznie odtłuszczającym szamponem jest Ultracoat Shampoo. Polecany szczególnie do powłok ceramicznych, gdyż poprzez odtłuszczenie przywraca im zdolności hydrofobowe. Mimo silnych właściwości oczyszczających, Ultracoat Shampoo jest w pełni bezpieczny dla lakieru i wszelkich powłok ochronnych.

Wszystkie z poleconych kosmetyków samochodowych charakteryzują się wysoką jakością i skutecznością. Mamy nadzieję, że powyższy ranking, dostosowany do różnych potrzeb, rozwieje wątpliwości i ułatwi wybór. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod numerami telefonów 502-715-709 lub 573-288-725 oraz mailowo sklep@autonablask.pl

Najczęściej wybierane produkty od SOFT99

Japońscy producenci z branży detailingowej słyną ze stosowania nowoczesnej technologii oraz innowacyjnych,…

więcej

Popularne produkty MAXIFI – sprawdź, co wybierają klienci

Dbałość o wnętrze kabiny samochodu jest ważne nie tylko ze względów estetycznych,…

więcej

TOP 10 produktów dla detailierów na przywitanie wiosny!

Zima jest zawsze trudnym okresem dla pojazdów mechanicznych. Wraz z nowym sezonem…

więcej

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.