Ranking pian aktywnych do samochodu – kwaśne pH

Środki czyszczące o niskim pH są idealne do pojazdów zabezpieczonych powłokami ceramicznymi. Świetnie usuwają zabrudzenia, a do tego odtykają strukturę zabezpieczenia, odświeżając jej działanie. Które preparaty szczególnie warto stosować? Przedstawiamy ranking pian aktywnych o kwaśnym pH!

1. Ranking pian aktywnych o kwaśnym pH
2. Najlepsze piany do samochodu o kwaśnym pH
3. Deturner Sour Shampoo & Foam 500ml – odczyn kwaśny
4. ADBL Industrial ACID Cherry Foam 5kg – piana aktywna
5. Manufaktura Wosku Acid Bubbles 1l – piana aktywna o kwasowym odczynie
6. Elite Detailer Detailing Citric Foam 1l – piana do odtykania powłok ceramicznych
7. Gdzie kupić pianę aktywną do samochodu o kwaśnym pH?

Ranking pian aktywnych o kwaśnym pH

Wśród środków przeznaczonych do mycia samochodów można znaleźć wiele produktów o różnej kwasowości. Przedstawiliśmy już ranking pian aktywnych o neutralnym pH, odpowiednich do regularnego oczyszczania auta. Tym razem omówimy najlepsze preparaty do odtykania karoserii zabezpieczonej powłoką ceramiczną. Nie tylko dokładnie zmywają kurz, pył, błoto czy inne zanieczyszczenia organiczne i chemiczne, ale też docierają do głębszych zanieczyszczeń. W ten sposób oczyszczają strukturę powłoki, przedłużając jej działanie, ale nie naruszając jej trwałości.

Środki tego typu cieszą się dużą popularnością, ponieważ są wygodne i łatwe w użytku, a także przyspieszają etap mycia wstępnego. Substancję rozrabia się w myjce ciśnieniowej lub ręcznej pianownicy, po czym równomiernie nakłada się na cały pojazd. Ponieważ utrzymuje się przez chwilę na jego powierzchni, rozpuszcza brud. Dzięki temu można łatwiej go spłukać, a ryzyko zarysowania podczas mycia zasadniczego jest o wiele niższe.

Które z produktów z naszej oferty są jednak szczególnie cenione przez pasjonatów i profesjonalistów? By pomóc w wyborze odpowiedniego środka, przygotowaliśmy ranking pian aktywnych o kwaśnym pH dostępnych w autonablask.pl!

Najlepsze piany do samochodu o kwaśnym pH

Wybraliśmy najlepsze piany do samochodu o kwaśnym pH, które można znaleźć w naszym sklepie. Wyróżniliśmy produkty o najlepszym składzie, najskuteczniejszym działaniu, a także najprzyjemniejszej aplikacji. Przedstawiamy propozycje z różnych przedziałów cenowych, tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Które piany o niskim pH z oferty Auto Na Blask zasługują na szczególną uwagę?

Deturner Sour Shampoo & Foam 500ml – odczyn kwaśny

Deturner Sour Shampoo & Foam 500ml – odczyn kwaśny to skuteczny, uniwersalny i bardzo wydajny preparat, który w zależności od stopnia rozcieńczenia może być wykorzystywany jako szampon lub piana aktywna. Skutecznie zmiękcza brud, rozpuszczając nawet najtrudniejsze osady atmosferyczne czy wapienne. Jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika i nie ma szkodliwego wpływu na środowisko.

ADBL Industrial ACID Cherry Foam 5kg – piana aktywna

ADBL Industrial ACID Cherry Foam 5kg – piana aktywna jest wysoce skoncentrowanym środkiem. Ze względu na swoje właściwości i dużą pojemność opakowania najczęściej wykorzystuje się go w myjniach automatycznych, samoobsługowych oraz ręcznych. Neutralizuje zasadowe mycie wstępne, a także wspomaga suszenie auta. Bardzo łatwo się wypłukuje, nie pozostawia zacieków oraz ma przyjemny, wiśniowy zapach.

Manufaktura Wosku Acid Bubbles 1l – piana aktywna o kwasowym odczynie

Manufaktura Wosku Acid Bubbles 1l – piana aktywna o kwasowym odczynie to wydajny preparat, który świetnie się rozrabia z wodą. Głęboko penetruje zabrudzenia oraz silnie je zmiękcza. Niezwykle skutecznie usuwa rozmaite osady, w tym najbardziej uporczywe, jak np. wapienne zacieki. Dokładnie odtyka powłoki oraz woski, przywracając im właściwości hydrofobowe.

Elite Detailer Detailing Citric Foam 1l – piana do odtykania powłok ceramicznych

Elite Detailer Detailing Citric Foam 1l – piana do odtykania powłok ceramicznych jest preparatem wyróżniającym się wyjątkową formułą. Silny koncentrat ma konsystencję kremu, dlatego łatwo da się go dawkować. Ma bardzo lekko kwasowy odczyn, dlatego jest w pełni bezpieczny dla wszystkich powłok i wosków. Doskonale usuwa water spoty, a dzięki dużej zawartości surfaktantów szybko, ale dokładnie zmywa zanieczyszczenia. Dodatkowo uprzyjemnia pracę miłym zapachem owoców leśnych.

Gdzie kupić pianę aktywną do samochodu o kwaśnym pH?

Właśnie zastanawiałeś się, gdzie kupić pianę aktywną do samochodu o kwaśnym pH? Świetnie trafiłeś! Zespół Auto Na Blask tworzą doświadczeni specjaliści, którzy są prawdziwymi zapaleńcami i z pasją podchodzą do detailingu. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie produkty najlepszej jakości. W razie potrzeby zawsze możesz poprosić nas o radę – chętnie wyjaśnimy ewentualne wątpliwości, a także podpowiemy, co wybrać. Posiadamy również ręczne i mechaniczne pianownice oraz inne niezbędne akcesoria.

Mamy nadzieję, że nasz ranking pomoże Ci w zakupach. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer: 502 715 709 lub 573 288 725 albo napisz maila na adres: sklep@autonablask.pl.

Najczęściej wybierane produkty od SOFT99

Japońscy producenci z branży detailingowej słyną ze stosowania nowoczesnej technologii oraz innowacyjnych,…

więcej

Popularne produkty MAXIFI – sprawdź, co wybierają klienci

Dbałość o wnętrze kabiny samochodu jest ważne nie tylko ze względów estetycznych,…

więcej

TOP 10 produktów dla detailierów na przywitanie wiosny!

Zima jest zawsze trudnym okresem dla pojazdów mechanicznych. Wraz z nowym sezonem…

więcej

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.