Przygotowanie samochodu do jesieni

Jesień bywa szczególnie trudna dla pojazdów. Intensywne opady, chlapiące błoto i liście spadające z drzew sprawiają, że nieustannie trzeba je czyścić. Na szczęście istnieją sposoby na to, by ta nieprzyjemna pora roku była nieco łatwiejsza dla miłośników wypielęgnowanych aut. Radzimy, jak wykonać przygotowanie samochodu do jesieni!

1. Przygotowanie samochodu do jesieni
2. Jak przygotować samochód do jesieni?
3. Produkty do przygotowania samochodu na jesień

Przygotowanie samochodu do jesieni

Shiny Garage D-Tox Iron&Fallout Remover - tylko w autonabalsk.plPrzygotowanie samochodu do jesieni warto zacząć od dokładnego wyczyszczenia całego auta. Latem pojazd z pewnością był częściej eksploatowany i narażany na kontakt m.in. z pyłem, kurzem, owadami, ptasimi odchodami czy intensywnym promieniowaniem UV. Gruntownie wymyj wszystkie elementy, łącznie z felgami.

Do tego zabiegu przyda się np. Shiny Garage D-Tox Iron&Fallout Remover, który błyskawicznie usunie nawet tak trudne zabrudzenia jak opiłki z klocków hamulcowych.

Następnie dobrze jest zabezpieczyć wyczyszczoną powierzchnię, stosując np. GOOD STUFF Wheel Wax – trwały wosk do felg. Nadaje piękny blask i silne właściwości hydrofobowe, dlatego koła auta będą zawsze dobrze wyglądać, niezależnie od warunków pogodowych.

Jak przygotować samochód do jesieni?

Gtechniq Komplet zabezpieczenia szybAby dobrze przygotować samochód do jesieni, koniecznie trzeba zadbać o szyby. Do tego świetnie sprawdzi się np. Gtechniq Komplet zabezpieczenia szyb. W zestawie znajdują się preparaty i akcesoria do czyszczenia, polerowania oraz pielęgnacji szkła.

Z jego pomocą można wydobyć idealną przejrzystość, a także zachować ją na dłużej. Jeszcze lepsze zabezpieczenie zagwarantuje np. SOFT99 Ultra Glaco – rewelacyjna niewidzialna wycieraczka. Po jej nałożeniu szyby doskonale będą znosić nawet najbardziej ulewne deszcze.

Zwieńczeniem powinno być wypielęgnowanie całego nadwozia. Niezwykle przydatnym preparatem będzie np. CarPro Elixir – szybki i łatwy w aplikacji quick detailer, wysoka głębia i połysk. Można nałożyć go nie tylko na lakier, ale też elementy z tworzywa sztucznego czy gumy.

Poprawi walory wizualne pojazdu, a także pozwoli zachować je na dłużej. Unikalny skład środka sprawia, że wykazuje działanie podobne do powłok ceramicznych. W ten sposób auto będzie wolniej się brudzić, nawet przy nieprzyjemnej jesienniej pogodzie.

Produkty do przygotowania samochodu na jesień

CarPro Elixir - szybki i łatwy w aplikacji quick detailer, wysoka głębia i połysk 500ml - tylko w autonablask.plProdukty do przygotowania samochodu na jesień dostępne w naszej ofercie to środki detailingowe najwyższej jakości. Zespół Auto Na Blask dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ogromnej wiedzy i prawdziwej pasji oferuje wyłącznie najlepsze artykuły na rynku.

Z pomocą proponowanych przez nas preparatów możesz sprawić, że Twoje auto świetnie zniesie trudne warunki pogodowe. Będzie wolniej się brudzić, więc zaoszczędzisz czas na jego myciu. Znacznie dłużej będzie cieszyć Cię swoim wyglądem, poprawiając Ci humor nawet w najbardziej ponure dni.

Nie jesteś pewien, który z naszych produktów do przygotowania samochodu na jesień wybrać? Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz profesjonalnej porady, skontaktuj się z nami! Zadzwoń pod numer: 502 715 709 lub 573 288 725 albo napisz maila na adres: sklep@autonablask.pl.

Ranking bezprzewodowych lamp do warsztatu

Dobre oświetlenie to podstawa w miejscu pracy. Mechanicy, lakiernicy i detailierzy w…

więcej

Ranking latarek inspekcyjnych

Przy okazji zaawansowanych zabiegów detailingowych konieczne jest zastosowanie profesjonalnego oświetlenia. Tylko specjalne…

więcej

Ranking pian aktywnych do samochodu – neutralne pH

Na pojazdach każdego dnia zbiera się wiele różnych zanieczyszczeń. Aby zachować korzystny…

więcej

Początek przygody z autodetailingiem – od czego warto zacząć – część 3

Zapraszamy na kolejny poradnik z naszej serii, w której przedstawiamy porady dla…

więcej

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

Przerwa urlopowa

Przerwa urlopowa 26 – 27 luty