ZviZZer

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

ZviZZer

ZviZZer jest brytyjską marką specjalistycznych produktów przeznaczonych do pracy z lakierem. W jej ofercie można znaleźć wiele profesjonalnych preparatów oraz akcesoriów, w tym m.in. pady, pasty polerskie, krążki ścierne czy środki ochronne i pielęgnacyjne.

Wszystkie artykuły są wytwarzane w fabryce w Niemczech, z najlepszych jakościowo składników oraz materiałów. Firma jest znana na całym świecie i jest ceniona przez pasjonatów oraz fachowców z branży motoryzacyjnej, m.in. lakierników, mechaników czy detailierów.

ZviZZer jest odpowiedzialny za wiele innowacji oraz trendów na rynku, ponieważ tworzy nowoczesne produkty, które dają zachwycające efekty przy minimalnym wysiłku. Marka posiada propozycje dla różnych rodzajów lakieru, które pozwalają wykonać specjalistyczne zabiegi i uzyskać odpowiedni rodzaj wykończenia.

Z pomocą produktów tej marki da się w pełni profesjonalny sposób wypielęgnować oraz zabezpieczyć karoserię, a także wykonać jej renowację – niezależnie od stopnia zniszczeń.

Pasty polerskie ZviZZer

Pasty polerskie ZviZZer spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających fachowców. Są pod każdym względem uważnie zaprojektowane, tak by dawały jak najlepsze efekty i satysfakcję z pracy.

Mają perfekcyjnie skomponowane składy oraz świetnie dobrane rodzaje ścierniwa (np. cząsteczki homogenicznego aluminium). Marka oferuje wiele wariantów środków, przystosowanych do konkretnych zabiegów, rodzajów lakieru, głębokości zarysowań itp. Doskonale współpracują z padami i maszynami polerskimi różnych producentów.

Wybrane rodzaje past polerskich ZviZZer posiadają dodatkowe właściwości. Nie tylko skutecznie pomagają usuwać niedoskonałości, ale też zabezpieczają lakier oraz przywracają mu blask oraz głębię koloru. Przy tym zmniejszają nagrzewanie się pada oraz minimalizują pylenie.

Dzięki nim można łatwo i szybko poprawić wygląd pojazdu już po jednym zabiegu. Do tego są wyjątkowo łatwe w użyciu – mają formuły o idealnej gęstości, poręczne opakowania z wygodnymi dozownikami itp.

Kosmetyki samochodowe ZviZZer

Kosmetyki samochodowe ZviZZer są produktami najwyższej jakości. Biorąc pod uwagę ich wykonanie oraz zachwycające działanie, mają wyjątkowo przystępne ceny. Co więcej, są wydajne oraz bezpieczne dla użytkowników.

Doskonale sprawdzają się w rękach bardziej zaawansowanych miłośników motoryzacji oraz specjalistów, którzy są w stanie w pełni wykorzystać ich potencjał.

Używając kosmetyków samochodowych ZviZZer można sprawić, że pojazd odzyska dawny wygląd i będzie zachwycał gładką, błyszczącą karoserią o nasyconej barwie.

Z ich pomocą da się odnowić nawet bardzo sfatygowane czy zniszczone auta, a także skutecznie spowolnić proces zmniejszania się wartości posiadanego pojazdu. Szukasz naprawdę profesjonalnych produktów do pielęgnacji lakieru? Koniecznie sprawdź ofertę marki ZviZZer!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com