ZERDA

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

ZERDA

ZERDA to producent profesjonalnych akcesoriów detailingowych z Korei Południowej. Głównie specjalizuje się w wytwarzaniu ręczników i ściereczek z mikrofibry wysokiej jakości. Oferuje szeroki wybór produktów, przystosowanych do różnych zabiegów oraz powierzchni.

Wszystkie artykuły z oferty ZERDY są wykonane z dobrych gatunkowo tkanin o innowacyjnych splotach, strukturach i co za tym idzie, właściwościach. Wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością, zachwycającą miękkością oraz doskonałą chłonnością. Chociaż marka zdecydowanie słynie z mikrofibry, oferuje również świetne ściereczki i rękawice m.in. z pluszu.

Mikrofibra ZERDA

Mikrofibra ZERDA spełni oczekiwania profesjonalistów i doskonale sprawdzi się nawet przy najtrudniejszych zabiegach. Jest odporna na intensywne użytkowanie oraz może być prana w pralce. Przez długi czas zachowuje pierwotny wygląd oraz właściwości. Nie rozdziera się, nie gubi włókien, nie rozciąga się itp. Do tego jest tak wykończona, że ogranicza do minimum zagrożenie przypadkowego uszkodzenia delikatnych powierzchni.

Z mikrofibry ZERDA można korzystać przy myciu różnych elementów w pojeździe, aplikacji rozmaitych produktów detailingowych, a także przy docieraniu, polerowaniu itp. Szeroki wybór gramatur, rozmiarów oraz splotów sprawia, że bez problemu można znaleźć wariant idealne dopasowany do konkretnego zadania.

Jedną z najsłynniejszych serii mikrofibr ZERDA jest Artygen, czyli ręczniki przeznaczone do osuszania karoserii. Wzór skrętu ich włókien jest tak unikalny i innowacyjny, że został zastrzeżony. Gwarantuje doskonałą chłonność oraz pełne bezpieczeństwo podczas pracy. Materiał idealnie dopasowuje się do krzywizn podłoża, dokładnie wchłaniając wodę. Przy tym umożliwia łatwe przesuwanie, bez ryzyka przypadkowego zarysowania czy powstawania smug.

Akcesoria detailingowe ZERDA

Akcesoria detailingowe ZERDA to profesjonalne produkty, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez pasjonatów, jak i fachowców z branży. Mając na względzie ich wysoką jakość wykonania, niezwykłe właściwości oraz długą żywotność, ich ceny są naprawdę przystępne. Są pod każdym względem uważnie zaprojektowane, tak by mogły być jak najbardziej wydajne, skuteczne i przyjemne w użytkowaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów detailingowych ZERDA dostępnych w Auto Na Blask! Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com