WOLFGANG

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Wolfgang to marka specjalistycznych kosmetyków do samochodu, przeznaczonych do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji różnych powierzchni.

Wolfgang

Wolfgang jest niemiecką marką kosmetyków autodetailingowych założoną w 1997 roku przez pasjonata dbałości o samochody. Należy do amerykańskiego przedsiębiorstwa Palm Beach Motoring Group. Założyciel wraz z doświadczonymi chemikami zaprojektował i stworzył serię preparatów, które odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających miłośników motoryzacji.

Linia „Detailer’s Pride – Professional Detailing Products” (ang. Duma Detailera – Profesjonalne Kosmetyki do Detailingu) zdobyła wiele nagród i wyróżnień, a marka zyskała rozgłos na całym świecie. Ostateczna nazwa firmy nawiązuje do imienia głównego chemika (Wolfgang Determan), który pomógł osiągnąć przedsiębiorstwu jego obecną formę.

Misją marki jest tworzenie ekskluzywnych środków do czyszczenia, pielęgnacji, renowacji i konserwacji pojazdów mechanicznych. Produkowane przez nią preparaty wyróżniają się zachwycającą skutecznością, wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii i dbałością o każdy etap składający się na kompleksową dbałość o auto. W ostatnich latach marka stara się również tworzyć bezpieczne dla środowiska, nietoksyczne i biodegradowalne formuły.

Wolfgang kosmetyki samochodowe

Wolfgang kosmetyki samochodowe to prawdziwie luksusowe preparaty dla koneserów pięknych aut. Ich działanie jest warte każdej złotówki – to środki, które potrafią w zachwycający sposób wydobyć i wyeksponować całą urodę pojazdu. W szerokiej ofercie producenta znajdują się środki przeznaczone do każdego zabiegu oraz etapu czyszczenia, pielęgnacji oraz konserwacji powierzchni, na zewnątrz, a także wewnątrz samochodu.

Marka głównie słynie z seleantów zapewniających przepiękny blask i podkreślenie koloru, ale także niezawodną ochronę dla lakieru. Ich formuła jest nie tylko hydrofobowa, ale też antystatyczna! Jedna aplikacja starcza na długi czas, skutecznie chroniąc pojazd przez zabrudzeniami.

Profesjonalne kosmetyki do detailingu

Profesjonalne kosmetyki do detailingu Wolfgang to prawdziwa gratka dla właścicieli luksusowych aut oraz osób prowadzących ekskluzywne salony autodetailingowe. Wszystkie produkty tej marki oprócz bezkonkurencyjnych efektów gwarantują dużą wydajność. Jeśli więc szukasz absolutnie wyjątkowych preparatów do swojego samochodu, koniecznie zdecyduj się na propozycje od marki Wolfgang!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.