Wheel Woolies

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Wheel Wollies to marka specjalistycznych szczotek detailingowych, umożliwiających czyszczenie i pielęgnację nawet trudnodostępnych miejsc.

Wheel Woolies

Wheel Woolies jest marką należącą do amerykańskiej firmy Braun Brush Company, a dokładnie odłamu Braun Automotive. Producent ten istnieje już od 1875 roku i uznawany jest za pionierskiego wytwórcę szczotek autodetailingowych. Przez długie lata działalności stworzono produkty idealnie dostosowane do czyszczenia najtrudniej dostępnych miejsc w pojazdach. Są wykonane z materiałów i tworzyw najwyższej jakości, dzięki czemu są trwałe, niezwykle skuteczne oraz wygodne w użytkowaniu.

Marka jest rozpoznawana i doceniana na całym świecie. Wielokrotnie uzyskała także różnego rodzaju wyróżnienia oraz nagrody, m.in. tytuł „Accessory of The Year” od serwisu specjalistycznego Detailing World. Szczotki od Braun Brush cieszą się ogromną popularnością wśród najlepszych specjalistów oraz najbardziej zaangażowanych pasjonatów motoryzacji.

Wheel Woolies akcesoria detailingowe

Wheel Woolies akcesoria detailingowe to prawdziwie luksusowe produkty. Ich wykonanie pod każdym względem jest bez zarzutu. Najświetniejsze tworzywa sprawiają, że są odporne i skuteczne, a przy tym absolutnie bezpieczne nawet dla delikatnych części auta.

Włókna w twardszych szczotkach są wykonane z wytrzymałego, stuprocentowego polipropylenu, odpornego na chemię, a przy tym w pełni nadającego się do recyklingu. Delikatne modele zawierają natomiast włókna o opatentowanej formule lub prawdziwe włosie, np. z dzika.

Szeroki wybór rozmiarów szczotek pozwala z powodzeniem dotrzeć w każdy zakamarek auta. W ten sposób cały proces czyszczenia odbywa się sprawniej i o wiele przyjemniej, niż w przypadku zwyczajnych szczotek czy szmatek. To produkty które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów i drobiazgowych perfekcjonistów!

Szczotki do detailingu

Szczotki do detailingu Wheel Woolies to bezwzględnie jedne z najlepszych produktów tego typu, jakie można dostać na rynku. Są niezwykle skuteczne i bezpieczne nawet przy autach pokrytych nietypowym lakierem. To prawdziwe produkty premium dla najlepszych specjalistów i największych miłośników pięknych samochodów. Jeśli poszukujesz akcesoriów najwyższej jakości, koniecznie zdecyduj się na asortyment Wheel Woolies! Zaskoczysz się, jak zwykłe czyszczenie auta może być przyjemne i satysfakcjonujące!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com