Vikan

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Vikan to producent wysokiej klasy przyrządów i akcesoriów przeznaczonych do czyszczenia, wykorzystywanych również w autodetailingu.

Vikan

Vikan jest duńskim producentem światowej sławy przyrządów, akcesoriów i narzędzi do czyszczenia rozmaitych powierzchni oraz miejsc. Firma istnieje już od niemalże 100 lat, więc ma niepotykane doświadczenie w kwestii produkcji artykułów o takim przeznaczeniu. Misją marki jest tworzenie narzędzi, które mają pomagać w bezpiecznym utrzymaniu czystości wszystkich przedmiotów/miejsc wymagających specjalnej higieny.

Produkty tej firmy są od dziesięcioleci z powodzeniem dystrybuowane na całym świecie w ponad 90 krajach. Wśród nich można znaleźć zarówno profesjonalne, jak i popularne przyrządy, maszyny oraz inne akcesoria służące do czyszczenia oraz utrzymywania szeroko pojętej higieny. Część asortymentu doskonale sprawdza się w autodetailingu, umożliwiając dokładne doczyszczenie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń i najtrudniej dostępnych miejsc.

Vikan akcesoria autodetailingowe

Vikan akcesoria autodetailingowe wyróżniają się świetną jakością wykonania. Są to produkty pod każdym względem dostosowane do wygody użytkownika. Produkuje się je z odpornych materiałów, będących przy tym idealnie dopasowanych do określonych powierzchni. Artykuły te są więc absolutnie bezpieczne, jeśli oczywiście stosuje się je w odpowiedni sposób.

Z pomocą tych narzędzi można zadbać o czystość zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz auta. Przy tym ma się pewność, że przez długi czas będą się świetnie sprawdzać. Każdy fan motoryzacji powinien mieć takie przyrządy w swoich zbiorach – niezależnie od tego czy zajmuje się detailingiem w wolnym czasie, czy jest to jego sposób na życie.

Szczotki do detailingu

Szczotki do detailingu Vikan można stosować do najróżniejszych czynności. Firma zaprojektowała odpowiednie modele m.in. do prania tapicerki, zmiatania śniegu czy czyszczenia felg i nadkoli. Ich rozmiary oraz kształty są idealnie dostosowane do konkretnych zadań, dzięki czemu można w pełni skutecznie doczyścić wszystkie zakamarki.

Ergonomiczne rączki są natomiast wytrzymałe i wygodne do trzymania, dzięki czemu nie wypadają z rąk ani nie powodują zmęczenia nawet podczas intensywnego szorowania. Jeśli szukasz naprawdę profesjonalnego sprzętu do czyszczenia auta, koniecznie zapoznaj się z ofertą marki Vikan! Z pomocą tych narzędzi ułatwisz sobie pracę i osiągniesz efekty, jakich się nie spodziewasz!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.