Vasco

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

VASCO

VASCO to szwedzka firma chemiczno-techniczna, produkująca także profesjonalną chemię detailingową, której początki sięgają roku 1909. W ofercie marki dominują specjalistyczne preparaty typu pre wash, przeznaczone do usuwania najtrudniejszych zanieczyszczeń, takich jak smoła, olej, klej czy asfalt.

W sklepie Auto Na Blask dostępne są najpopularniejsze środki, cenione przez hobbystów i profesjonalistów. Proponujemy je w różnych opakowaniach, zarówno mniejszych, bardziej poręcznych, jak i większych, pozwalających zrobić większe zapasy.

Ponieważ na bieżąco uzupełniamy i aktualizujemy naszą ofertę, zachęcamy do regularnych odwiedzin. Nie mamy jakiegoś środka marki VASCO? Daj nam znać, a postaramy się go dla Ciebie zdobyć. W razie pytań nasz doświadczony zespół chętnie wszystko wyjaśni, a także pomoże dobrać inne potrzebne akcesoria czy maszyny, idealnie współpracujące z produktami tej marki.

Chemia samochodowa VASCO

Chemia samochodowa VASCO jest niezwykle skuteczna, a przy tym prosta w użyciu. Składy produktów są tak skomponowane, by preparaty były silne i wydajne, ale całkowicie bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Dzięki temu można bez obaw stosować je na karoserii i szybach.

VASCO profesjonalnie podchodzi do produkcji. Marce przyświecają trzy hasła: elastyczność, zaangażowanie i wiedza. Produkty są gruntownie przebadane i poddawane licznym testom, a także na bieżąco udoskonalane, tak by były zgodne z przepisami i regulacjami. Dzięki temu wszystkie środki są bezpieczne nie tylko dla pojazdów, ale też użytkowników.

Jednym z najsłynniejszych produktów z działu chemii samochodowej VASCO jest Prewash Tixotrop. Unikalny preparat o żelowej konsystencji doskonale radzi sobie ze smołą, asfaltem, solą drogową, tłustymi plamami, resztkami kleju oraz innymi szczególnie trudnymi zabrudzeniami. Produkt ten jest niezawodny – sprawdza się nawet wtedy, gdy nie sprawdzą się środki od konkurencji.

Kosmetyki detailingowe VASCO

Kosmetyki detailingowe VASCO z powodzeniem mogą być wykorzystywane nie tylko przez profesjonalistów, ale też amatorów. Od lat zaopatrujemy jednych i drugich. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, a także hurtową. Przedstawicieli studiów detailingowych, myjni itp. zapraszamy do omówienia szczegółów współpracy.

Nasi Klienci regularnie otrzymują rozmaite zniżki i rabaty, które mogą też obejmować niektóre z produktów tej marki. Warto zapisać się do newslettera – wtedy nie przegapi się żadnej okazji. Błyskawicznie realizujemy nawet duże zamówienia, zawsze odpowiednio zabezpieczając paczki.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kosmetyków detailingowych VASCO. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Przekonaj się, jak sprawdzają się słynne szwedzkie specyfiki!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.