Valet Pro

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

ValetPRO to producent szerokiego spektrum kosmetyków, środków oraz akcesoriów autodetailingowych wysokiej jakości.

ValetPRO

ValetPRO jest brytyjską marką istniejącą na rynku od 2004 roku. Firma zaczynała od małej oferty zawierającej jedynie kilka produktów. Dzisiaj może pochwalić się ogromnym, zróżnicowanym asortymentem. Artykuły te są rozpoznawane na całym świecie, ale największą popularnością cieszą się w Europie. Są nieustannie udoskonalane, tak by spełniały oczekiwania klientów oraz by odpowiadały zmieniającej się sytuacji rynkowej.

Tym co wyróżnia produkty tej marki, jest ich proces produkcji. Każdy nowy artykuł powstaje jako odpowiedź na konkretne potrzeby. Chociaż firma wykorzystuje najnowszą technologię, nie skupia się na prześciganiu w unowocześnianiu formuł, ale na znajdowaniu rozwiązań faktycznie dających najlepsze efekty. Starania te są doceniane nie tylko przez pasjonatów, ale też profesjonalnych autodetailierów.

ValetPRO kosmetyki samochodowe

ValetPRO kosmetyki samochodowe można podzielić na trzy grupy, według skutków działania: przygotowujące, ochronne i pielęgnacyjne. Na szeroką ofertę marki składają się wszystkie preparaty niezbędne do najważniejszych zabiegów autodetailingowych. Wśród nich najpopularniejsze są środki czyszczące – uniwersalne szampony, cleanery oraz specyfiki do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń. Oprócz nich firma oferuje także m.in. woski, dressingi czy seleanty.

Wszystkie produkty reprezentują wysoką jakość, a przy tym wypadają korzystnie cenowo. Są proste w aplikacji, wygodne w stosowaniu oraz bardzo skuteczne. Świetnie sprawdzają się zarówno w prywatnych garażach, jak i profesjonalnych salonach autodetailingowych.

Akcesoria detailingowe

Akcesoria detailingowe ValetPRO są idealnie dostosowane do konkretnych zadań. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by mogły pomóc jak najlepiej wykonać konkretną czynność. Rozmaite aplikatory, pędzelki, szczotki, glinki oraz inne artykuły są trwałe, wygodne i skuteczne.

Ułatwiają wiele ważnych zabiegów autodetailingowych, w tym m.in. czyszczenie trudnodostępnych miejsc czy nakładanie specjalistycznych preparatów. W połączeniu z kosmetykami tej samej marki pozwalają kompleksowo zadbać o cały pojazd. Jeśli szukasz dobrej jakości, wydajnych oraz wygodnych w stosowaniu produktów autodetailingowych, koniecznie zapoznaj się z ofertą ValetPRO!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.