Ultracoat

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Ultracoat to marka profesjonalnych kosmetyków autodetailingowych, przeznaczonych do czyszczenia, pielęgnacji, a także ochrony pojazdu.

Ultracoat

Ultracoat jest polską marką profesjonalnych kosmetyków samochodowych, specjalizującą się w powłokach ochronnych. Firma działa od 2015 roku i od samego początku dynamicznie się rozwija. Z każdym kolejnym rokiem wprowadzała nowe, świetnie dostosowane do potrzeb rynku preparaty, a także akcesoria autodetailingowe. W tak krótkim czasie marka zyskała stabilną pozycję na polskim rynku i nawiązała stałą współpracę z największymi dystrybutorami.

Firma tak projektuje swoje produkty, by pod każdym względem spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Od wyglądu opakowania, po skład chemiczny spełniają najwyższe standardy i w niczym nie odstają od artykułów najlepszych światowych marek. Cała linia kosmetyków cieszy się dużą popularnością wśród miłośników zadbanych aut, pasjonatów motoryzacji oraz zawodowych autodetailierów.

Ultracoat kosmetyki samochodowe

Ultracoat kosmetyki samochodowe są specjalistycznymi preparatami detailingowymi. W szerokiej ofercie marki znaleźć można świetnej jakości powłoki ceramiczne do lakieru, szkła, felg i innych części pojazdu. Oprócz tych flagowych artykułów na asortyment składają się również świetne cleanery, szampony, deironizatory oraz inne preparaty do czyszczenia i pielęgnacji różnych powierzchni. Dodatkowo marka proponuje także świetnej jakości aplikatory.

Produkty z oferty firmy Ultracoat to luksusowe artykuły, gwarantujące profesjonalne efekty. Przy tym są wygodne i proste w obsłudze, dlatego poradzą sobie z nimi nawet osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w autodetailingu. Dzięki nim każdy może zapewnić sobie zachwycające rezultaty, bez specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia.

Ochrona lakieru

Ochrona lakieru Ultracoat uchodzi za jedną z najlepszych na polskim rynku, dlatego warto wybrać rodzimego producenta! Firma jest pozytywnie nastawiona na współpracę i z powodzeniem nawiązuje partnerskie kontrakty z wieloma znanymi dystrybutorami, salonami itp. Niezależnie od tego, czy poszukuje się kosmetyków samochodowych do prowadzonego studia, czy celów prywatnych, warto wybrać tę markę. Ultracoat jest idealny dla każdego, kto poszukuje naprawdę ekskluzywnych preparatów detailingowych. Postaw na spektakularne efekty i najwyższą jakość!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.