Tuga Chemie

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Tuga Chemie to producent profesjonalnej chemii wykorzystywanej podczas zabiegów autodetailingowych oraz czyszczenia pojazdów mechanicznych.

Tuga Chemie

Tuga Chemie jest niemiecką firmą, założoną w 1977 roku. Przedsiębiorstwo prowadzone jest przez kolejne pokolenia członków rodziny fundatora, Helmuta Deupera. Przez lata działalności marka wypracowała sobie pozycję lidera na rodzimym rynku, a także zyskała rozgłos w całej Europie i na świecie.

Wyróżnia się bardzo innowacyjnym podejściem do projektowania nowych środków. Jako jedna z niewielu firm prowadzi szereg własnych badań i testów, pod nadzorem renomowanych instytucji oraz we współpracy z zawodowymi autodetailierami.

Produkty czyszczące tej marki doskonale odpowiadają na potrzeby klientów i stale są dostosowywane do zmieniającego się rynku motoryzacyjnego. Gwarantują świetne efekty w przystępnych cenach, dlatego są chętnie wykorzystywane przez osoby prywatnie oraz zawodowo zajmujące się autodetailingiem. Pozwalają zadbać o czystość każdego pojazdu, z osławioną „niemiecką precyzją”.

Tuga Chemie kosmetyki samochodowe

Tuga Chemie kosmetyki samochodowe są wysokiej jakości preparatami autodetailingowym, dostępnymi za stosunkowo nieduże pieniądze. Zostały dostosowane do dokładnego czyszczenia rozmaitych powierzchni, m.in. plastiku, szkła czy felg.

Wiele z nich otrzymało wyróżnienia w czasopismach (m.in. „AutoZeitung”) i w plebiscytach internetowych organizowanych na witrynach eksperckich. Szczególnie docenianym środkiem jest np. Alu Teufel – żel do usuwania opiłków z klocków hamulcowych, dający efekt tzw. krwawiącej felgi.

Preparaty tej marki nie tylko pozwalają na szybkie, wygodne wyczyszczenie danych powierzchni, ale są przy tym bezpieczne dla użytkownika oraz pojazdu. Wygodne formuły preparatów (m.in. żele, płyny i aerozole) ułatwiają aplikację, uprzyjemniając żmudny proces czyszczenia. Co więcej, są bardzo wydajne, dlatego zakup produktów tej firmy jest niezwykle opłacalnym wydatkiem.

Profesjonalna chemia samochodowa

Profesjonalna chemia samochodowa Tuga Chemie pomaga profesjonalnie zadbać o czystość najtrudniejszych do umycia części auta. Marka oferuje swoje produkty również w opakowaniach o dużych pojemnościach, które świetnie sprawdzają się w myjniach czy salonach autodetailingowych. Jeśli szukasz dobrych jakościowo cleanerów różnego rodzaju, Tuga Chemie to doskonały wybór! Doczyść swoje auto w każdym miejscu, przywracając mu nieskazitelny blask!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com