Tevo

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Tevo to marka świetnej jakości powłok ochronnych oraz innych preparatów autodetailingowych, przeznaczonych do różnych powierzchni.

Tevo

Tevo Creations jest malezyjską marką kosmetyków autodetailingowych, stworzoną przez przedsiębiorstwo istniejące od 1988 roku. Firma najpierw zajmowała się wytwarzaniem środków chemicznych dla maszyn przemysłowych, statków, samolotów itp. Stopniowo zaczęła produkować nowoczesne kosmetyki samochodowe.

Od 2010 roku rozwinęła tę strefę swojej działalności, wypuszczając na rynek powłoki ochronne oraz wiele innych preparatów detailingowych. Ogromne doświadczenie zespołu specjalistów z zakresu chemii i technologii pozwoliło na stworzenie innowacyjnych, niezwykle skutecznych środków docenianych na całym świecie.

Marka wykorzystuje najnowocześniejszą nanotechnologię, by tworzyć produkty gwarantujące najlepsze efekty. Stara się także tak projektować składy swoich artykułów, by były możliwie jak najbardziej bezpieczne dla środowiska. Firma nieustannie się rozwija, szukając coraz to lepszych rozwiązań.

W tym celu współpracuje z wieloma instytutami badawczymi i wielokrotnie testuje każdą nową formułę, a także uważnie słucha opinii klientów oraz specjalistów autodetailingu z całego globu.

Tevo kosmetyki samochodowe

Tevo kosmetyki samochodowe wyróżniają się swoją innowacyjnością. Oferta marki obejmuje produkty przeznaczone dla branży motoryzacyjnej oraz autodetailingowej. Cieszą się dużą popularnością zarówno wśród miłośników zadbanych aut, jak i fachowców zawodowo zajmujących się pielęgnacją pojazdów. Na asortyment marki składają się m.in. produkty do zabezpieczania lakieru, felg, szyb, plastików oraz środki czyszczące i pielęgnujące.

Chemia samochodowa tej marki reprezentuje bardzo wysoki poziom. Została zaprojektowana w taki sposób, by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Środki te są nie tylko niezwykle skuteczna, ale przy tym ekologiczne. Szczególnie warto w nie zainwestować, jeśli prowadzi się zakład świadczący usługi autodetailingowe na dużą skalę. W ten sposób uzyska się najwięcej wymiernych korzyści – dla siebie, swoich klientów i środowiska.

Powłoki ochronne

Powłoki ochronne Tevo są flagowymi preparatami tej firmy. Marka oferuje bowiem niezawodne środki zabezpieczające do rozmaitych powierzchni na zewnątrz i wewnątrz auta. W połączeniu z pozostałymi produktami z linii gwarantują zachwycające efekty. Jeśli szukasz naprawdę nowoczesnych, sprawdzonych kosmetyków samochodowych tego typu, koniecznie sprawdź ofertę Tevo!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.