STEK Automotive

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

STEK automotive to producent nowoczesnej folii ochronnej przeznaczonej do zabezpieczania lakieru, szyb lub świateł samochodowych.

STEK automotive

STEK automotive jest amerykańską marką profesjonalnych folii ochronnych przeznaczonych do różnych powierzchni pojazdów mechanicznych, istniejącą od 2014 roku. Przez te kilka lat intensywnej działalności wyjątkowe, nowoczesne produkty firmy szturmem podbiły amerykański rynek, a wkrótce także i światowy. Na ten moment artykuły tej marki są dystrybuowane w 63 krajach, na wszystkich kontynentach.

Najnowocześniejsza technologia, miłość do samochodów i ogromna pasja pozwoliły stworzyć rozwiązanie, którego efekty zachwycają wielbicieli pięknych aut na całym świecie. Zabezpieczenie to jest stosowane nie tylko przez prywatnych klientów, ale też najlepsze salony autodetailingowe, myjnie, warsztaty itp. Szeroki wybór rozmaitych wariantów produktu pozwala dopasować go do każdego pojazdu, a także zadowala różne gusta i spełnia nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

STEK automotive folia ochronna

STEK automotive folia ochronna to produkt o niesamowitych właściwościach. Jest to innowacyjna zewnętrzna warstwa tworzywa sztucznego, przeznaczonego do nakładania na lampy, szyby lub karoserię samochodu.

Skutecznie chroni zabezpieczoną powierzchnię przed blaknięciem, przebarwieniami, zarysowaniami, pęknięciami, promieniowaniem UV itp. Przy tym wykazuje zdolność samoregeneracji, więc na długo zachowuje nieskazitelny, dyskretny wygląd. Nie żółknie, nie marszczy się ani nie odkleja. Gwarantuje piękny połysk, a dzięki właściwościom hydrofobowym odpycha wodę i brud, ułatwiając utrzymanie pojazdu w czystości.

Folie ochronne nie tylko w najbardziej skuteczny sposób zabezpieczają auto, ale także mogą podnosić jego walory estetyczne. Oprócz standardowych, trudnych do zauważenia gołym okiem przezroczystych modeli w ofercie producenta znaleźć można warianty m.in. barwione, opalizujące czy przyciemniające.

Folie ochronne na samochód

Folie ochronne na samochód STEK automotive pozwalają w najlepszy sposób zabezpieczyć wybrane elementy samochodu.  Jeśli jesteś już zmęczony nakładaniem chemicznych powłok i chciałbyś spróbować czegoś pewniejszego, koniecznie wypróbuj to niezwykle wygodne rozwiązanie. Zadbaj o to, by Twój pojazd przez długi czas prezentował się nieskazitelnie pięknie i zachwycał swoim blaskiem pod warstwą ochronną folii STEK automotive

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.