Sonax

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Sonax to marka specjalizująca się w produkcji różnych kosmetyków autodetailingowych, przeznaczonych do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji.

Sonax

Sonax jest niemieckim producentem kosmetyków autodetailingowych, istniejącym już od 1949 roku, czyli ponad 60 lat. Produkty tej marki są dystrybuowane w ponad 100 państwach i są uznawane za jedne z najlepszych na świecie. Każdy artykuł jest zaprojektowany w taki sposób, by był jak najbardziej skuteczny, a przy tym najwygodniejszy w użytkowaniu.

Jakość kosmetyków potwierdzają opinie zadowolonych klientów – zarówno fanów motoryzacji, jak i osób profesjonalnie zajmujących się autodetailingiem. Marka wielokrotnie została wyróżniona przez renomowane magazyny specjalistyczne, takie jak: „Auto Motor und Sport”, „Motor Klassik”, „4WheelFun” czy „Motorsport Aktuell”.

Sonax kosmetyki samochodowe

Sonax kosmetyki samochodowe to szeroki wybór rozmaitych preparatów oraz środków do czyszczenia, pielęgnacji oraz renowacji różnych powierzchni w pojazdach. Z ich pomocą można kompleksowo zadbać o wygląd całego auta, przywracając mu dawną świetność i nienaganny wygląd.

Wśród nich wymienić można świetnej jakości woski (w tym także z właściwościami koloryzującymi), pasty polerskie, powłoki zabezpieczające, profesjonalne środki czyszczące oraz wiele innych kosmetyków pielęgnacyjnych i środków chemicznych (np. płyny do spryskiwaczy).

Oferta obejmuje także wiele ciekawych preparatów, przeznaczonych np. do czyszczenia dachów cabrio, nabłyszczania przezroczystych elementów z tworzywa sztucznego czy odświeżania uszczelek.

Formuły kosmetyków wykorzystują nanotechnologię, czyli działanie mikroskopijnych cząsteczek, łatwiej wnikających w powierzchnię. Dzięki temu każdy produkt posiada szereg dodatkowych właściwości i gwarantuje zachwycające rezultaty.

Przy tym specyfiki samochodowe tej marki są wyjątkowo wygodne w użyciu. Ich opakowania ułatwiają aplikację, która nie sprawia trudności nawet motoryzacyjnym laikom. Co więcej, ceny produktów w porównaniu z oferowaną jakością są niezwykle konkurencyjne.

Profesjonalna chemia samochodowa

Profesjonalna chemia samochodowa Sonax jest wykorzystywana nie tylko w prywatnych garażach, ale też profesjonalnych warsztatach, myjniach czy salonach autodetailingowych. Jeśli szukasz specjalistycznych, a przy tym prostych w użyciu i korzystnych cenowo środków, koniecznie zdecyduj się na asortyment Sonax! Zadbaj o swoje auto z wykorzystaniem najlepszych środków!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.