SOFT99

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Soft 99 to marka preparatów i akcesoriów autodetailingowych przeznaczonych do czyszczenia, pielęgnacji oraz konserwacji różnych powierzchni.

Soft 99

Soft 99 jest japońską marką założoną w 1954 roku. Jest więc firmą mogącą pochwalić się ponad 60-letnią tradycją. Produkowane przez nią rozmaite specyfiki autodetailingowe są efektem połączenia długiego doświadczenia, trafnej interpretacji bieżącej sytuacji rynkowej oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego. W wyniku wielu badań oraz testów firma zaprojektowała dziesiątki nowatorskich formuł, które szybko zostały opatentowane.

Wszystkie substancje użyte do wytworzenia środków tej marki są rejestrowane i kontrolowane przez odpowiednie organy UE. Oznacza to, że są bezpieczne dla użytkowników oraz środowiska naturalnego. Produkty tej firmy to prawdziwe kosmetyki autodetailingowe przyszłości!

Soft 99 kosmetyki samochodowe

Soft 99 kosmetyki samochodowe są absolutnie unikalne w skali światowej. Gwarantują profesjonalne efekty przy minimalnym nakładzie pracy. Są proste i wygodne w aplikacji, dlatego sprawdzą się nawet w rękach laika. Z ich pomocą można zadbać o dosłownie każdy element auta – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Do tego ich formuły są całkowicie eco-friendly, dlatego można bez obaw stosować je w domowych warunkach, a także na masową skalę w salonach autodetailingowych.

Na szeroką ofertę marki składają się rozmaite produkty do czyszczenia, pielęgnacji, ochrony oraz konserwacji różnych powierzchni w pojeździe. Z powodzeniem da się skompletować wszystkie niezbędne preparaty autodetailingowe, kupując jedynie pozycje tej firmy. Wybierać można spośród wielu wariantów świetnych wosków, quick-detailierów, szamponów, renowatorów, powłok ochronnych itp. Powłoki Fusso, pasty polerskie Kiwami czy niewidzialne wycieraczki Glaco są już uznawane w specjalistycznych kręgach za kultowe i jedne z absolutnie najlepszych na światowym rynku.

Profesjonalna chemia samochodowa

Profesjonalna chemia samochodowa Soft 99 to luksusowe preparaty, których efekty zadowolą nawet najbardziej wymagających pasjonatów motoryzacji. Warto zainwestować w produkty tak wysokiej jakości, by zachwycić się ich rezultatami. Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowych specyfików, które pomogą Ci wydobyć z auta jego prawdziwe piękno, koniecznie zdecyduj się na artykuły z oferty marki Soft 99!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.

ANB Center Karol Wieczorek Reviews with ekomi-pl.com