Scentway to marka samochodowych odświeżaczy powietrza w formie zawieszek, breloków oraz aerozoli, o ciekawych nutach zapachowych.

Scentway

Scentway jest marką należącą do francuskiego koncernu iD Scent. Firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji zapachów samochodowych w różnych formach. Chociaż produkty są dostępne w dość typowych formach (zawieszki czy aerozolu), są wykonane w nowoczesny sposób, a także wyróżniają się ciekawymi kompozycjami zapachowymi oraz zaskakującą wydajnością.

Zadbany samochód powinien być reprezentacyjny pod każdym względem. Przyjemny zapach wewnątrz kabiny jest wizytówką kierowcy – od razu budzi skojarzenia, że auto jest czyste i wypielęgnowane. W takich warunkach przyjemniej się podróżuje. Warto więc wybrać ulubione nuty, by wprawiały w dobry nastrój wszystkich pasażerów. W szerokiej ofercie od Scentway każdy znajdzie idealny wariant dla siebie!

Scentway zapachy samochodowe

Scentway zapachy samochodowe są odpowiednie na każdy gust. Wśród szerokiej oferty rozmaitych kompozycji znaleźć można zarówno odświeżające, słodkie, jak i bardziej intrygujące nuty. Część z nich jest inspirowana różnymi zakątkami świata, m.in. Nowym Yorkiem, Tokio, Bali czy Marrakeszem.

Nie są to odświeżacze pachnące jedynie jednym składnikiem – aromaty te zostały skomponowane jak prawdziwe perfumy. To prawdziwie luksusowy dodatek do auta, który jak wisienka na torcie dopełni jego wizerunek.

Propozycje tej firmy spełniają oczekiwania zarówno panów, jak i pań. Wyraźnie różnią się od klasycznych odświeżaczy, ponieważ są znacznie ciekawsze, przez co nie nudzą się po czasie. Wśród nut zapachowych wymienić można cytrusy, kwiaty, drewno, a także tak ekskluzywne składniki jak drzewo sandałowe, piżmo, praliny czy bursztyn.

Zawieszki do samochodu

Zawieszki do samochodu Scentway nie tylko prezentują się znacznie estetycznej niż popularne modele, ale są przy tym bardziej wydajne. Wykonuje się je z elastycznego tworzywa w atrakcyjnych kolorach. Umiejscowione w dogodnym miejscu mogą zostać zupełnie niezauważone. Nie da się jednak nie zwrócić uwagi na ich przepiękną woń!

Ciekawym produktem są również breloczki zapachowe, które można założyć do kluczyków lub karty od samochodu. Marka oferuje swoje unikalne kompozycje również w innych formach, np. odświeżacza wczepianego w nawiew lub aerozolu.

Klienci mają dużą swobodę wyboru najwygodniejszego rozwiązania. Jeśli więc szukasz przyjemnych, wyjątkowych i trwałych dodatków zapachowych do samochodu, koniecznie zdecyduj się na produkty Scentway!