Scangrip

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Scangrip to marka profesjonalnych lamp i latarek, pozwalających dokładnie ocenić stan lakieru oraz doświetlić miejsce pracy w garażu.

Scangrip

Scangrip jest duńską firmą istniejącą już od 1906 roku. Początkowo jej działalność obejmowała produkcję narzędzi przeznaczonych do warsztatu samochodowego. Po czasie marka postanowiła jednak skupić się na projektowaniu i wytwarzaniu specjalistycznych systemów oświetleniowych.

Firma wykorzystuje najnowocześniejsze technologie LED, produkując ogromny wybór rozmaitych rodzajów lamp – od dużych modeli stojakowych służących do oświetlania całego pomieszczenia, do małych przenośnych latarek.

Marka stale rozwija i udoskonala swój asortyment, na bieżąco odpowiadając potrzebom najbardziej wymagających klientów. Z pomocą produktów tej firmy można wyposażyć zarówno prywatny przydomowy garaż, jak i profesjonalne studio lub salon autodetailingowy.

Scangrip lampy inspekcyjne

Scangrip lampy inspekcyjne są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych produktów tej firmy. Wyróżniają się swoim doskonałym wykonaniem i skutecznością. Perfekcyjnie doświetlają powierzchnie lakierowane, pozwalając z maksymalną dokładnością sprawdzić ich jakość.

Są świetnie dostosowane do tego, by zapewniać największą wygodę pracy – mają niezwykle ergonomiczne uchwyty, mocowania itp. Takie urządzenia to wręcz obowiązkowe wyposażenie każdego lakiernika. Doskonale sprawdzi się także w garażu i salonie autodetailingowym, np. do kontroli równomierności nałożonych powłok, wosków itp.

Lampy czołowe

Lampy czołowe Scangrip to kolejne niezwykle popularne produkty tej marki. Wprost idealnie nadają się do prac autodetailingowych. Z ich pomocą można pracować i dokładnie oświetlać miejsce poddawane w danym momencie zabiegom pielęgnacyjnym, bez potrzeby angażowania rąk.

Wygodny pas nie ciśnie ani nie powoduje żadnego innego dyskomfortu. Wbudowany włącznik aktywowany ruchem ręki zapobiega ubrudzeniu sprzętu, dlatego doskonale sprawdza się przy nakładaniu różnych kosmetyków i środków. Żarówka ma także bardzo wysoki współczynnik oddawania naturalnych barw, więc pozwala kontrolować nie tylko jakość lakieru, ale też poziom wypolerowania powierzchni, jej czystość itp.

To wręcz idealny gadżet dla perfekcjonistów! Sprzęt z pewnością przyda się także przy innych pracach związanych z autem wymagających precyzji. Jeśli szukasz naprawdę profesjonalnego oświetlenia, zdecyduj się na produkty Skangrip – nic nie umknie Twojej uwadze!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.