Saphir

Saphir jest francuską marką z wieloletnim doświadczeniem. Należy do firmy Avel – istniejącego już od 1977 roku rodzinnego przedsiębiorstwa. Specjalizuje się w produkcji profesjonalnych kosmetyków i środków przeznaczonych do kompleksowego dbania o skórzane przedmioty czy powierzchnie. Preparaty te doskonale sprawdzają się również w przypadku samochodowych tapicerek skórzanych, dlatego wielu profesjonalistów i pasjonatów wykorzystuje je także w celach autodetailingowych.

Marka słynie z wysokiej jakości oferowanych produktów. Skład oraz formuła każdego z nich są udoskonalane na drodze licznych badań i testów, prowadzonych we współpracy z najlepszymi fachowcami w tej branży. Preparaty te gwarantują komfort użytkowania oraz efekty, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Saphir kosmetyki do pielęgnacji skóry

Saphir kosmetyki do pielęgnacji skóry są wytwarzane z wykorzystaniem najlepszych jakościowo składników, takich jak m.in.: olej z norek, olej z jojoby, proteiny pszeniczne, lanolina, wosk pszczeli, wosk mineralny czy wosk Carnauba. W szerokiej ofercie producenta można znaleźć preparaty czyszczące, pielęgnujące, konserwujące, a także stosowane do szeroko pojętej renowacji.

Z pomocą tych specyfików można dokładnie, ale bezpiecznie oczyścić skórzaną tapicerkę, bez ryzyka jej uszkodzenia, odbarwienia, wysuszenia itp. Profesjonalne środki pielęgnujące pozwalają zachować jej piękny wygląd, sprężystość i blask.

Kosmetyki konserwujące umożliwiają skuteczne zabezpieczenie skóry, tak by była mniej wrażliwa na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne czy inne szkodliwe czynniki zewnętrzne. Z pomocą balsamów koloryzujących można natomiast przywrócić dawną świetność nawet najbardziej sfatygowanej tapicerce. Marka umożliwia kompleksową dbałość o skórzane powierzchnie!

Kosmetyki do tapicerki skórzanej

Kosmetyki do tapicerki skórzanej Saphir to niezwykle skuteczne, a przy tym wygodne i nieskomplikowane w użyciu preparaty. Z ich pomocą można na długo zachować piękny wygląd tapicerki lub odzyskać go nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

To świetne produkty zarówno dla pasjonatów motoryzacji zakochanych w dbałości o swoje auto, jak i profesjonalistów od lat zajmujących się autodetailingiem. Wydobądź pełne piękno skórzanej tapicerki z kosmetykami Saphir!