Sait

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Sait to producent materiałów ściernych, akcesoriów lakierniczych oraz innych sprzętów wykorzystywanych do autodetailingu.

Sait

Sait jest włoskim producentem działającym na rynku już od ponad 40 lat. Specjalizuje się w produkcji materiałów ściernych i akcesoriów lakierniczych, które są często stosowane również do zabiegów autodetailingowych.

Firma wykorzystuje jedynie maszyny, roboty i materiały najlepszej jakości, tworząc asortyment dostosowany do wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. Zespół techników, chemików i naukowców stale udoskonala wszystkie produkty, dodatkowo poprawiając proces ich wytwarzania.

Marka uzyskała liczne prestiżowe wyróżnienia i certyfikaty, m.in. ISO 9001 za doskonałą jakość całego cyklu produkcji, wysokie standardy bezpieczeństwa oraz skuteczność działania, a także ISO 140001 za wprowadzanie działań mających na celu zmianę procesu wywarzania na bardziej ekologiczny i dbałość o stan środowiska naturalnego.

Sait pady polerskie

Sait pady polerskie są dostępne w rozmaitych rozmiarach, grubościach, twardościach, typach i wariantach. Doskonale sprawdzają się przy odświeżaniu lub matowaniu powierzchni, korekcji drobnych wad lakierniczych, usuwaniu zacieków i innych skaz. Gwarantują perfekcyjne wykończenie, a przy tym są bardzo wydajne oraz wytrzymałe. Znacznie skracają czas polerowania, ułatwiając i uprzyjemniając ten żmudny proces.

Elastyczne podkłady z gąbki zapewniają idealne dopasowanie się do maszyn dostępnych na naszym rynku. Pewny rzep zapobiega przesuwaniu się czy spadaniu pada. Cały proces polerowania jest więc bezpieczniejszy, łatwiejszy oraz szybszy. Akcesoria tej marki doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku osób prywatnie zajmujących się swoim autem, jak i profesjonalnych salonów autodetailingowych.

Akcesoria polerskie

Akcesoria polerskie Sait wyróżniają się wysoką jakością wykonania i wyjątkowo korzystnymi cenami. Duży wybór pozwala zgromadzić pady czy krążki różnego typu, więc można je dostosować do oczekiwań, stanu oraz rodzaju karoserii.

Korekta lakieru to trudny, żmudny zabieg, dlatego koniecznie należy wykonywać go z pomocą najlepszych akcesoriów. Jeśli więc zależy Ci na Twoim pojeździe lub zadowoleniu klientów Twojego salonu, zdecyduj się na profesjonalny asortyment. Wybór produktów Sait gwarantuje świetne efekty, komfort pracy i oszczędność pieniędzy!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.