Sortowanie

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

RR Customs to producent różnorodnych preparatów detailingowych do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji wszystkich powierzchni w aucie.

RR Customs

RR Customs jest polską firmą związaną z branżą motoryzacyjną już od ponad 20 lat. Na początku działalności marka skupiała się na usługach z zakresu autodetailingu, carwrappingu i budowy customowych pojazdów. Zdobyta przez ten czas wiedza oraz doświadczenie umożliwiły stworzenie profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów samochodowych.

Ponad 90% produkcji odbywa się w Polsce, w kieleckich zakładach. Firma posiada również własne laboratorium chemiczne, gdzie opracowuje, bada i testuje nowe receptury. Dzięki temu w produktach można znaleźć najnowocześniejsze rozwiązania oraz formuły.

By spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a także by stale być na bieżąco ze zmianami na rynku motoryzacyjnym, towary są ciągle udoskonalane i unowocześniane. Asortyment tej marki jest dystrybuowany w ponad 30 krajach. Producent w najbliższych latach planuje również podbój rynków pozaeuropejskich.

RR Customs kosmetyki samochodowe

RR Customs kosmetyki samochodowe to szeroki wybór kosmetyków i akcesoriów autodetailingowych przeznaczonych do czyszczenia, pielęgnacji, konserwacji, renowacji oraz zabezpieczenia rozmaitych powierzchni na zewnątrz oraz wewnątrz pojazdu. Wśród nich można znaleźć m.in. świetne kwaśne szampony, aktywne piany, cleanery, odmrażacze, detailery, dressingi, niewidzialne wycieraczki, odświeżacze, środki do tapicerki, a także aplikatory, pady polerskie, szczotki, mikrofibry, gąbki czy rękawice.

Cały asortyment tej marki jest wykonany ze świetnej jakości materiałów oraz składników. Doskonale sprawdza się zarówno w prywatnych garażach pasjonatów motoryzacji, jak i profesjonalnych salonach autodetailingowych. Jest wygodny w użyciu, wydajny, a także wytrzymały. To prawdziwe produkty premium, dostępne w niewygórowanych cenach!

Profesjonalna chemia samochodowa

Profesjonalna chemia samochodowa RR Customs gwarantuje świetne efekty. Piękne auto powinno być zadbane pod każdym względem. Produkty z oferty tej marki umożliwiają kompleksowe wypielęgnowanie oraz zabezpieczenie pojazdu na zewnątrz i wewnątrz. Jeśli szukasz naprawdę skutecznych kosmetyków samochodowych świetnej jakości, koniecznie powinieneś wypróbować pozycje z asortymentu firmy RR Customs!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.