Renovo

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Renovo

Renovo to brytyjska marka specjalizująca się w produktach dedykowanych do dachów kabrioletów. W jej ofercie dostępne są preparaty przeznaczone do czyszczenia, pielęgnacji, zabezpieczania oraz renowacji materiałów wykorzystywanych w konstrukcjach dachów otwieranych. Z ich pomocą można profesjonalnie dbać o elementy wykonane z m.in. tkanin, skór i tworzyw sztucznych.

Produkty marki Renovo słyną ze swojej skuteczności. Są powszechne wykorzystywane przez pasjonatów oraz profesjonalistów z branży. Doskonale sprawdzają się nawet w przypadku zabytkowych pojazdów. Nie tylko dają świetne efekty, ale też są całkowicie bezpieczne. Z ich pomocą można przywrócić dawny wygląd składanym dachom, a także zachować go na dłużej.

Stosując produkty Renovo da się dokładnie (ale bezpiecznie) usunąć wszystkie zabrudzenia, w tym także pleśń. Zapewniają również ochronę dachu przed zarysowaniami, promieniowaniem UV, wilgocią, brudem itp. Ogromną popularnością cieszą się też preparaty przeznaczone do renowacji, które pomagają odzyskać dawny wygląd – kolor, fakturę i stosowne wykończenie.

Auto kosmetyki Renovo

Auto kosmetyki Renovo są projektowane w taki sposób, by mogły w skuteczny sposób przywracać oraz utrzymywać estetykę i funkcjonalność dachów kabrioletów. Wybrane preparaty zabezpieczają je przed szkodliwym oddziaływaniem warunków atmosferycznych oraz innych czynników zewnętrznych.

Firma przede wszystkim stawia na innowacyjne rozwiązania, które są zgodne z faktycznymi potrzebami właścicielami kabrioletów. Wszystkie oferowane kosmetyki powstają we współpracy z ekspertami, a także są poddawane licznym testom laboratoryjnym i praktycznym.

W ofercie Auto Na Blask dostępny jest duży wybór auto kosmetyków Renovo. Na bieżąco uzupełniamy i rozwijamy nasz asortyment, dlatego zachęcamy do częstych odwiedzin. W sklepie nie ma produktu, którego potrzebujesz? Daj nam znać, a zdobędziemy go dla Ciebie.

Kosmetyki do pielęgnacji i detailingu samochodu od Renovo

Kosmetyki do pielęgnacji i detailingu samochodu od Renovo są profesjonalnymi preparatami. Ich cena odzwierciedla ich jakość oraz skuteczność. Zakup takich produktów to inwestycja nie tylko w wygląd, ale też kondycję pojazdu, co podnosi jego wartość.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kosmetyków do pielęgnacji i detailingu samochodu od Renovo dostępnych w Auto Na Blask. W razie potrzeby nasza obsługa chętnie odpowie na pytanie, podpowie co wybrać i wyjaśni, jak stosować dane środki. Zachęcamy do dobrania niezbędnych akcesoriów, przyrządów i maszyn – u nas znajdziesz wszystko, co potrzebne.

Zapisz się do newslettera, a będziesz na bieżąco informowany o nowościach w naszej ofercie oraz ciekawych wydarzeniach i promocjach. Złóż zamówienie, a błyskawicznie je zrealizujemy. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, dlatego możesz regularnie zaopatrywać u nas swoje studio detailingowe, myjnię czy warsztat.

Zadbaj o dach kabrioletu stosując profesjonalne, dedykowane produkty Renovo!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.