Rainx

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

RainX to firma specjalizująca się w produkcji hydrofobowych środków do zabezpieczania powierzchni samochodu przed skutkami kontaktu z wodą.

RainX

RainX jest amerykańską marką istniejącą już od ponad 40 lat. Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków samochodowych o działaniu hydrofobowym. Szybko zdobyła rozpoznawalność na całym świecie jako producent jednych z najlepszych kosmetyków o tej właściwości.

Po czasie rozszerzyła też swój asortyment o inne specyfiki, m.in. do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji rozmaitych części auta. Motto firmy to: „Outsmart the elements” (ang. przechytrz żywioły) – produkty tej marki pozwalają zminimalizować negatywne skutki zjawisk atmosferycznych, a także zabezpieczyć samochód przed ich powstawaniem.

RainX kosmetyki samochodowe

RainX kosmetyki samochodowe są proste oraz wygodne w użytku. Poradzą sobie z nimi zarówno doświadczeni profesjonaliści z branży autodetailingowej, jak i laicy. Unikalne składy flagowych produktów gwarantują silne działanie hydrofobowe, dzięki któremu auto wolniej się brudzi, jest zabezpieczone przed zaparowaniem, zaciekami czy osadami pozostającymi po kontakcie z wodą.

Takie właściwości nie tylko wpływają na poprawę prezencji samochodu, ale także zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy. Czyste szyby gwarantują dobrą widoczność, co jest najważniejsze podczas prowadzenia pojazdu.

Dzięki stosowaniu produktów tej marki nie musisz obawiać się nawet bardzo gwałtownych zjawisk atmosferycznych. Nie tylko nie wpłyną negatywnie na wygląd Twojego wypielęgnowanego auta, ale także będą stanowić mniejsze zagrożenie dla Ciebie, jako kierowcy. Zakup takich środków jest więc bardzo rozsądną inwestycją.

Niewidzialna wycieraczka

Niewidzialna wycieraczka RainX Rain Repellent jest najsłynniejszym produktem tej marki. Ten silnie hydrofobowy środek aplikuje się na szyby, w celu poprawy ich wyglądu oraz widoczności podczas jazdy. Powłoka, która powstaje po nałożeniu preparatu, odpycha krople deszczu, śnieg, błoto, martwe owady itp.

Zgodnie z nazwą, pozwala ograniczyć konieczność wykorzystywania wycieraczek, chroni przed zaparowywaniem, osadzaniem się lodu itp. Jest więc to produkt nie tylko pielęgnacyjny, ale też kosmetyk zwiększający bezpieczeństwo kierowcy.

Jeśli zależy Ci na tym, by Twój samochód zawsze dobrze się prezentował i by nic nie przysłaniało Twojej wizji na drodze, niezależnie od warunków atmosferycznych, koniecznie wybierz produkty RainX!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.