P&S

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

P&S

P&S to amerykańska marka profesjonalnych produktów detailingowych, istniejąca od ponad 60 lat. W 1961 roku założył ją Bill Phillips, tworząc jedną z pierwszych firm chemicznych w branży detailingowej. Już od samego początku działalności wraz ze swoimi partnerami biznesowymi skupiał się nie tylko na produkcji i dystrybucji środków do czyszczenia oraz zabezpieczania pojazdów, ale też konsultingu, a także usługach związanych z pielęgnacją samochodów. Obecnie jego biznes rozwijają synowie, którzy odziedziczyli firmę wraz z motoryzacyjną pasją.

P&S jest przedsiębiorstwem tworzonym przez specjalistów, którzy są rozpoznawalni na całym świecie. Produkty tej marki są chętnie wybierane nie tylko przez hobbystów, ale też profesjonalistów z branży. Są nieustannie udoskonalane, tak by mogły gwarantować możliwie najlepsze efekty. Z tego względu wykorzystuje się je na wyścigach, pokazach, festiwalach itp. Firma prowadzi również szkolenia detailingowe, dlatego w praktyce udowadnia, jak doskonale sprawdzają się jej produkty.

Kosmetyki samochodowe P&S

Kosmetyki samochodowe P&S wyróżniają się dopracowanymi formułami oraz składami. Wykorzystują najnowocześniejszą technologię, dzięki czemu pozwalają uzyskać niesamowite efekty. Powstają we współpracy z najlepszymi fachowcami oraz są poddawane licznym testom – nie tylko w laboratoriach, ale też na samochodach.

Dzięki temu producent może zaoferować tak skuteczne, wydajne i przyjemne w użyciu preparaty. Całkowicie spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników motoryzacji. Nie bez powodu są wykorzystywane przez salony luksusowych pojazdów, a także stosuje się je na eventach branżowych, przy nagrywaniu filmów itp.

W szerokiej ofercie kosmetyków samochodowych P&S dostępne są środki do czyszczenia, pielęgnacji, konserwacji oraz renowacji różnych elementów na zewnątrz i wewnątrz pojazdów. W kolekcji można znaleźć również wysokiej jakości akcesoria, m.in. mikrofibry, pędzelki, aplikatory, pady polerskie czy butelki.

P&S RENNY DOYLE Collection

P&S RENNY DOYLE Collection jest jedną z najsłynniejszych serii tego producenta. Jej nazwa nawiązuje do jednego z najbardziej szanowanych amerykańskich detailierów, który aktywnie współpracuje z firmą oraz współtworzy markę. Jest znany jako detailer z Air Force One, założyciel The Detail Mafia oraz trener i mentor ponad 400 detailerów w programie Detailing Success. Od ponad 30 lat wspiera rozwój branży.

P&S RENNY DOYLE Collection obejmuje produkty zaprojektowane we współpracy z tym słynnym fachowcem, dlatego gwarantują oszałamiające rezultaty. Są dopracowane pod każdym, najmniejszym względem. To prawdziwe produkty detailingowe od specjalisty, dla specjalistów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki P&S. W razie pytań prosimy o kontakt – nasza doświadczona obsługa chętnie wszystko wyjaśni, a także doradzi, co wybrać czy podpowie, jak korzystać z preparatów.

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.