Prostaff

Sortowanie Pokaż

Niestety, nie znaleziono produktów spełniających Twoje kryteria.

Prostaff to producent wysokiej jakości kosmetyków autodetailingowych, wykorzystywanych do zabiegów pielęgnacyjnych całego samochodu.

Prostaff

Prostaff jest japońską firmą istniejącą już od 1919 roku (dawniej pod nazwą: Takehara Kikai Seisakusho). Marka specjalizuje się w produkcji profesjonalnych środków autodetailingowych, projektowanych przez pasjonatów motoryzacji, współpracujących z najlepszymi chemikami w kraju. Siedziba firmy znajduje się w mieście Ichinomiya, w prefekturze Aichi.

Motto firmy to: „Nasza praca zwieńczona jest satysfakcją naszego klienta”. Wszystkie produkty tej marki są gruntownie badane i testowane, tak by uzyskać formuły gwarantujące najlepsze efekty.

Nowoczesne, unikatowe składy sprawiły, że kosmetyki zyskały sławę na całym świecie. W 1976 roku jeden z produktów uzyskał nawet certyfikat „Zalecany Produkt”, wydawany przez Japońskie Stowarzyszenie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Prostaff kosmetyki samochodowe

Prostaff kosmetyki samochodowe obejmują szeroki wybór rozmaitych preparatów przeznaczonych do czyszczenia, pielęgnacji, konserwacji i zabezpieczenia różnych powierzchni na zewnątrz oraz wewnątrz auta. Wśród nich można znaleźć m.in. świetne woski, kosmetyki do szyb, cleanery, powłoki czy odświeżacze.

Producent wytwarza też profesjonalne akcesoria, m.in. ręczniki, szczotki i aplikatory. Specyficzny design od razu pozwala zauważyć, że jest to firma japońska. Jedną z charakterystycznych cech przypisywanych temu narodowi jest perfekcjonizm, i rzeczywiście, asortyment tej marki potwierdza ten stereotyp.

Wszystkie produkty tej firmy są wykonane z najlepszych materiałów oraz surowców. Wykorzystują najnowocześniejsze odkrycia oraz rozwiązania, dlatego gwarantują zachwycające efekty. To świetne preparaty zarówno dla pasjonatów motoryzacji, jak i profesjonalnych autodetailierów. Przy tym są wygodne w aplikacji, dzięki czemu ułatwiają nawet najbardziej precyzyjne czy skomplikowane zabiegi pielęgnacyjne.

Profesjonalne kosmetyki samochodowe

Profesjonalne kosmetyki samochodowe Prostaff spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających perfekcjonistów. To doskonały wybór, jeśli chcesz by Twój samochód był zadbany pod każdym względem. Jeśli poszukujesz naprawdę profesjonalnych środków, dających spektakularne efekty, koniecznie wypróbuj produkty Prostaff!

Wybierz producenta
Filtry Nowości Promocje
Kategorie

Brak producentów do wyświetlenia.

Nie znaleziono producentów spełniająych podane kryteria.